Category Archives: Останні новини
Круглий стіл «Створення внутрішньої системи якості дошкільної освіти: шляхи реалізації та здобутки»
![](https://ippo.kubg.edu.ua/wp-content/uploads/2024/06/alla_honcharenko.jpg)
13 червня 2024 року в Київському столичному університеті імені Бориса Грінченка відбувся круглий стіл «Створення внутрішньої системи якості дошкільної освіти: шляхи реалізації та здобутки».
Учасники круглого столу обговорили такі питання:
- Важливість сучасних підходів у діяльності керівника закладу дошкільної освіти, необхідність створення команди, що може забезпечити раціональне виконання завдань дошкільної освіти.
- Різні форми підвищення кваліфікації педагогічних працівників та їх ефективність.
- Забезпечення доступності дошкільної освіти та виклики, які виникли в умовах воєнного стану.
- Осучаснення освітнього процесу.
- Особливості проведення моніторингу та використання його результатів для удосконалення діяльності закладу дошкільної освіти.
Освітній форум «Інноваційні рішення в закладах загальної середньої освіти Києва в умовах війни»
![](https://ippo.kubg.edu.ua/wp-content/uploads/2024/06/na_forumi.jpg)
12 червня 2024 року в Київському Палаці дітей та юнацтва відбувся освітній форум «Інноваційні рішення в закладах загальної середньої освіти Києва в умовах війни».
Участь у форумі взяли Інститут післядипломної освіти Університету Грінченка та 20 столичних шкіл різних типів і форм власності: 6 – приватної, 14 – комунальної.
Програма заходу передбачала проведення низки семінарів, презентацій, майстер-класів, дискусійних панелей і тренінгів із актуальних питань інноваційного розвитку освіти за участю провідних фахівців і науковців Університету Грінченка, керівників закладів освіти та педагогів-практиків Києва.
Учасники форуму презентували свої інноваційні ідеї, рішення, проєкти та розробки, зокрема з таких тем: соціально-емоційне навчання; розвиток білінгвального середовища; STEM-освіта; інфомедійна грамотність; подолання освітніх втрат; розвиток лідерства, дослідження можливостей ШІ/ЛІ; інновації в системі підвищення кваліфікації педагогічних працівників столиці, психологічна підтримка учасників освітнього процесу та інші.
Також під час події були відзначені найкращі інноваційні практики.
Якщо ви знайшли помилку в сертифікаті – напишіть листа на електронну пошту nv.ippo@kubg.edu.ua .
Фоторепортаж
Відеорепортаж
Сертифікати учасників
Сертифікати (оргкомітет)
IV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії
![](https://ippo.kubg.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/komanda_uchasnykiv_olimpiady_z_Kyjeva.jpg)
Завершився IV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії. Цього року знавців географії гостинно приймав Волинський край. На чотири дні, з 1 по 4 квітня, Волинський обласний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні «змінив профіль на географічний», надавши свої приміщення командам географів, що прибули на олімпіаду з різних регіонів України.
Київ представляла команда із дев’яти учнів-переможців міського етапу.
Урочисте відкриття олімпіади відбувалося у Волинському інституті післядипломної педагогічної освіти, де дружніми оплесками команди вітали одне одного, а також членів журі та організаторів.
Олімпіадні випробовування складалися з теоретичного та практичного турів. Задля безпеки, учасники олімпіади працювали в комфортному, облаштованому укритті ліцею.
Для учасників олімпіади цікаву екскурсію містом провели педагоги Волинського обласного центру національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства учнівської молоді.
Учні відкрили для себе нові сторінки історії міста Луцька та отримали позитивні емоції від подорожі в часі, відвідавши музейний простір «Окольний замок».
Оцінити переваги географічного положення замку Любарта можна було пройшовши через в’їзну вежу Луцького замку та піднявшись на його мури.
У підсумку команда міста Києва виборола п’ять призових місць.
І місце – Бодня Данило, учень 9 класу ліцею «Наукова зміна» Дарницького району.
ІІІ місце:
Мислік Борис, учень 8 класу Природничо-наукового ліцею № 145 Печерського району;
Канюк Андрій, учень 9 класу Технічного ліцею Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» Солом’янського району;
Матвієнко Ярослав, учень 9 класу Технічного ліцею Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» Солом’янського району;
Зеленчук Дмитро, учень 10 класу Політехнічного ліцею Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» Солом’янського району.
Усі члени команди набули досвіду, отримали нові знання й гідно пройшли всі етапи олімпіадних випробувань.