Category Archives: Учитель року-2024

Завершився І (міський) тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2024» у номінації «Українська мова та література»

24 лютого 2024 року завершився І (міський) тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2024» у номінації «Українська мова та література».

У змаганні взяли участь 17 талановитих учителів української мови та літератури закладів загальної середньої освіти міста Києва.

За результатами конкурсних випробувань «Тестування», «Написання есею», «Майстерка», «Аналіз поетичного твору», «Урок» учителі виявили професійну компетентність, високий професіоналізм, наполегливість, цілеспрямованість та волю до перемоги. Визначальним виявилося випробування «Урок», увиразнивши рівень викладацької майстерності кожного з конкурсантів.

За результатами конкурсних випробувань фахове журі визначило переможницю – вчительку української мови та літератури ліцею «Голосіївський» № 241 міста Києва – Карпенко Юлію В’ячеславівну. Вітаємо із перемогою!

Лауреатами Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2024» у номінації «Українська мова та література» визначено:

  • Костійчук Олену Петрівну, вчительку української мови та літератури, Навчально-виховного комплексу «Домінанта» – ІІ місце;
  • Галицьку Галину Сергіївну, вчительку української мови та літератури, гімназії № 267 м. Києва – ІІІ місце.

Журі відзначило високий фаховий та професійний рівень, ґрунтовні знання всіх учасників змагання. Усім конкурсантам висловлюємо вдячність і повагу за креативність, майстерність, творчість, плідну співпрацю. Бажаємо нових життєвих перемог, звершень та досягнень!

Висловлюємо щиру вдячність директорці гімназії № 107 «Введенська» Подільського району м. Києва, Катерині Василівні Спітковській, та педагогічному колективу закладу за чітку організацію та створення відповідних умов для проведення конкурсного випробування «Урок». Ваша підтримка та гостинність сприяли успішному перебігу конкурсу.

Завершився І тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2024» у номінації «Образотворче мистецтво»

Відповідно до пункту 9 Положення про всеукраїнський конкурс «Учитель року», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 серпня 1995 р. № 638 (зі змінами), конкурс проводився на добровільних засадах. Учасниками конкурсу стали педагогічні працівники закладів загальної середньої освіти Дарницького, Деснянського, Солом’янського, Шевченківського районів міста Києва, які мають стаж педагогічної роботи не менше трьох років, зареєструвалися та подали до організаційного комітету першого туру матеріали, що визначені умовами та порядком проведення конкурсу.

З 19-го по 22-ге лютого 2024 року в НВК «Домінанта» пройшов другий (завершальний) етап І туру конкурсу, за результатами якого авторитетним журі було визначено переможницю. Це – Тимофеєва Ія Павлівна (на фото), вчителька спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 106 з поглибленим вивченням англійської мови Шевченківського району. Вітаємо пані Ію із заслуженою перемогою!

Друге місце посіла Жабкіна Лариса Анатоліївна, вчителька середньої школи І-ІІІ ступенів № 309 Дарницького району, третє місце закріпила за собою Метельська Тетяна Михайлівна, вчителька спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 313 з поглибленим вивченням інформаційних технологій Деснянського району.

Вітаємо учасників конкурсу із заслуженою перемогою та висловлюємо щиру вдячність всім, хто виявив бажання й наполегливість пройти випробування конкурсом «Учитель року-2024» і продемонструвати при цьому свою креативність, творчість, педагогічний талант. Бажаємо подальших успіхів та нових досягнень на педагогічній ниві, творчого внеску в розвиток шкільної освіти та популяризацію образотворчого мистецтва серед учнів.

Оргкомітет конкурсу висловлює щиру вдячність керівникам та педагогічним колективам Мистецького ліцею «Зміна» та НВК «Домінанта» за створення чудових умов для проведення конкурсних випробувань «Учитель року-2024» у номінації «Образотворче мистецтво». Ваша підтримка та гостинність стали ключовими елементами успішного перебігу конкурсу!

Фото останнього дня конкурсу
Відео ретроспектива конкурсу

Завершився перший і стартував другий етап І туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2024» у номінації «Образотворче мистецтво»

15 лютого 2024 року завершився перший етап І туру конкурсу «Учитель року-2024» у номінації «Образотворче мистецтво». За результатами конкурсних випробувань «Тестування з фахової майстерності», «Аналіз твору мистецтва» та «Практична робота» фаховим журі визначено шість найкращих конкурсантів, які продовжили мистецькі змагання на другому завершальному етапі (конкурсанти подані в порядку проведення уроків 19-20 лютого 2024 року):

1. Тетяна Метельська
2. Ія Тимофеєва
3. Галина Каневська
4. Юлія Денисенко
5. Лариса Жабкіна
6. Єлизавета Плакида

Вітаємо їх із цим важливим досягненням і бажаємо успіху в конкурсі!

На фото – учасники та журі конкурсу

Стартував конкурс «Учитель року-2024» у номінації «Українська мова та література»

14 лютого 2024 року розпочався І (міський) тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року» в номінації «Українська мова та література». Змагання триватиме до 23 лютого включно. Конкурсні випробування відбуватимуться в Київському столичному університеті імені Бориса Грінченка.

Конкурс проводиться з метою підвищення престижності професії вчителя в суспільстві та популяризації кращих педагогічних здобутків і професійної майстерності.

У конкурсі взяли участь 17 талановитих, креативних, сміливих та наполегливих учителів-словесників. Упродовж трьох етапів змагання вони пройдуть 5 випробувань: тестування, написання есею, аналіз поетичного твору, майстерка та урок. Уроки буде проведено в гімназії № 107 «Введенська» Подільського району міста Києва (в очному форматі).

Усім учасникам змагання бажаємо успіхів! Дякуємо ЗСУ за можливість проведення конкурсу! Разом до Перемоги!

Програма конкурсу «Учитель року-2024» у номінації «Українська мова та література»

Стартував конкурс «Учитель року-2024» у номінації «Образотворче мистецтво»

12 лютого 2024 року пообіді стартував міський етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року» у номінації «Образотворче мистецтво» і триватиме до 22 лютого. Конкурс проводиться в очному форматі в закладах освіти Дніпровського району міста Києва. Для першого етапу конкурсантам люб’язно відкрив двері Мистецький ліцей «Зміна». Другий етап конкурсу пройде в НВК «Домінанта».

У програмі конкурсу передбачено такі випробування: тестування з фахової майстерності, аналіз твору мистецтва, практична робота, урок, майстерка. Головні принципи конкурсу – добровільність, відкритість, прозорість. А ще – гарний настрій. По завершенні тестового випробування конкурсанти вибрали на згадку про перший день конкурсу кульки з намальованими усміхненими смайликами.

Бажаємо всім учасникам успіху!

Програма конкурсу «Учитель року-2024» у номінації «Образотворче мистецтво»

Завершився конкурс «Учитель року-2024» у номінації «Географія»

З 29 січня по 2 лютого 2024 року в гімназії № 315 проходив міський етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2024» в номінації «Географія». У конкурсі взяли участь 11 талановитих учителів географії міста Києва. За рішенням журі переможцем конкурсу стала Надія Кравчук, учитель СШ № 53 Шевченківського району. Друге місце посіла Олена Єгорова, вчитель НВК «МАУП» Голосіївського району, третє – Оксана Ворона, учитель СЗШ № 282 Деснянського району.

Вітаємо переможців конкурсу із заслуженою перемогою!

Велика подяка всім конкурсантам, які виявили бажання та сміливість пройти випробування конкурсом «Учитель року» і продемонстрували при цьому свою наполегливість, креативність, творчість. Бажаємо подальших успіхів та нових досягнень на педагогічній ниві у вихованні молодого покоління.

Оргкомітет конкурсу висловлює щиру вдячність педагогічному колективу гімназії № 315, зокрема її директору Олександру Бірюку, за організацію та створення чудових комфортних умов для проведення змагань «Учитель року – 2024» у номінації «Географія». Ваша підтримка та гостинність стали ключовими елементами успішного перебігу конкурсу.

Дякуємо за зону комфорту у вашій гімназії, теплий прийом, атмосферу творчості та відданість ідеї підтримки освіти та вчителів!

Стартував конкурс «Учитель року-2024» у номінації «Географія»

29 січня 2024 року стартував міський етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року» у номінації «Географія». Головні принципи конкурсу – добровільність, відкритість, прозорість поділяють одинадцять конкурсантів – професійних, вмотивованих учителів географії столичних закладів загальної середньої освіти.

Упродовж п’яти днів учасники конкурсу мають продемонструвати свої фахові знання, педагогічну майстерність, виявити творчість та креативність.

У програмі конкурсу передбачено такі випробування: тестування з фахової майстерності, майстерка, практична робота, дослідження та урок.

Бажаємо всім учасникам успіху!

Програма конкурсу «Учитель року-2024» у номінації «Географія»

Конкурс «Учитель року-2024» у номінації «Фізика» завершено!

У завершальному етапі взяли участь п’ять найкращих вчителів з числа 12 талановитих конкурсантів. За рішенням авторитетного журі переможцем став Владислав Шепельський, вчитель гімназії № 315 Дарницького району.

Вітаємо Владислава із заслуженою перемогою!

Також вітаємо Сніжану Шерстюк, яка посіла друге місце, учителя ліцею № 39 імені гетьмана України Богдана Хмельницького Деснянського району, та Наталію Прозоровську, яка виборола третє місце, учителя гімназії № 136 Дніпровського району.

Остаточний розподіл призових місць став можливий лише за результатами останнього випробування «Урок». Конкурсантам було запропоновано провести в 10-х класах Технічного ліцею Дніпровського району урок на тему «Основні положення молекулярно-кінетичної теорії». Перед журі постало важке завдання – із п’яти різних, неповторних та цікавих уроків визначити найкращий.

Велика подяка всім учасникам за наполегливий і творчий внесок у розвиток освіти та популяризацію фізики серед учнів. Бажаємо переможцям подальших успіхів та нових досягнень у їхній благородній справі — вихованні майбутніх науковців та лідерів.

Оргкомітет конкурсу висловлює керівництву Технічного ліцею Дніпровського району та педагогічному колективу щиру подяку за організацію та створення чудових умов проведення змагань «Учитель року-2024» у номінації «Фізика». Ваша підтримка та гостинність стали ключовими елементами успішного перебігу конкурсу.

Дякуємо за теплий прийом, атмосферу творчості та відданість ідеї підтримки освіти та вчителів. Ваша робота сприяє зростанню нового покоління освітян та розвитку їхньої професійної культури.

Завершився перший етап конкурсу «Учитель року-2024» у номінації «Фізика»

19 січня 2024 року успішно завершився останній день роботи І етапу конкурсу «Учитель року-2024» у номінації «Фізика». До цього етапу конкурсу входили такі випробування: «Я так роблю», «Тестування», «Методичний практикум», за результатами яких визначено п’ять найкращих конкурсантів, які продовжать боротьбу на наступному, завершальному етапі.

Усі учасники виявили високий рівень знань, умінь, творчості і професіоналізму, що зробило вибір переможців дуже складним завданням для журі. Упродовж трьох днів конкурсанти демонстрували вражаючі здібності у викладанні фізики.

Журі визначили 5 найкращих конкурсантів, які продовжать боротьбу на наступному етапі (конкурсанти подані в алфавітному порядку прізвищ):

1. Павло Кирпель
2. Наталія Прозоровська
3. Олена Чайковська
4. Владислав Шепельський
5. Сніжана Шерстюк

Вітаємо їх з цим важливим досягненням і бажаємо успіху на наступному етапі конкурсу!

Запрошуємо всіх бажаючих відслідковувати перебіг конкурсу «Учитель року-2024» на сторінках сайту https://phys.weblium.site і підтримати наших фантастичних конкурсантів у процесі їхньої подальшої боротьби.

Стартував конкурс «Учитель року-2024» у номінації «Фізика»

Сьогодні відбувся перший день роботи конкурсу «Учитель року-2024» в номінації «Фізика». За участі 12 видатних вчителів фізики міста Києва відбулись захоплюючі випробування, спрямовані на виявлення професійних навичок та знань учасників.

Формат першого випробування «Тест» – дистанційний. Текст завдання розподілявся на два блоки:

І блок включав завдання з вибором однієї правильної відповіді. Учасникам було запропоновано 20 питань, які вимагали глибокого розуміння предмета та логічного мислення.

ІІ блок складався з тестів відкритої форми, де конкурсанти мали можливість продемонструвати свої навички розв’язання фізичних задач олімпіадного рівня. Додатково, учасники відповідали на завдання з психології та педагогіки, що вказує на комплексний підхід до визначення кращих вчителів.

Зараз журі ретельно аналізує та оцінює відповіді учасників, щоб визначити тих, хто вийшов на передові позиції конкурсу. Незабаром ми поділимося результатами та враженнями від цього захоплюючого дня.

Перебіг змагань висвітлюється на сторінках сайту https://phys.weblium.site. Запрошуємо ознайомитися більш детально з конкурсантами, членами журі, програмою конкурсу, завданнями тощо.

Програма конкурсу «Учитель року-2024» у номінації «Фізика»

Міністерство освіти і науки України визначило терміни проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2024»

Всеукраїнський конкурс «Учитель року – 2024» буде проведено у номінаціях: «Географія», «Образотворче мистецтво», «Українська мова та література», «Фізика».

Конкурс проходитиме у два тури:
• перший – листопад 2023 року–лютий 2024 року;
• другий – квітень–травень 2024 року.

Відповідно до пункту 9 Положення про всеукраїнський конкурс «Учитель року», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 серпня 1995 р. № 638 (зі змінами), конкурс проводиться на добровільних засадах. Учасниками конкурсу є педагогічні працівники закладів загальної середньої, професійної (професійно-технічної) освіти за основним місцем роботи, які мають стаж педагогічної роботи не менше трьох років, зареєструвалися та подали до організаційного комітету першого туру матеріали, що визначені умовами та порядком проведення конкурсу.

Для участі в конкурсі педагогічним працівникам, що зареєструвалися, необхідно надіслати організаційному комітетові І туру конкурсу до 10 грудня 2023 року інформаційну картку, на електронну адресу: l.kolotii@kubg.edu.ua .

Перед заповненням реєстраційної картки, будь ласка, ознайомтеся з рекомендаціями щодо її заповнення.

Указ Президента України від 29.06.1995 № 489/95 «Про всеукраїнський конкурс «Учитель року»

Положення про всеукраїнський конкурс «Учитель року», затверджене постановою Кабінету Міністрів України від 11.08.1995 № 638 (із змінами)

Наказ Міністерства освіти і науки України від 07.06.2023 № 705 «Про проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2024»

Лист Міністерства освіти і науки України від 23.08.2023 № 1/12626-23 «Про умови та порядок проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2024»

Списки зареєстрованих учасників

Наказ Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 29.12.2023 № 137 «Про проведення І туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2024»

Умови та порядок проведення І (міського) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2024» у номінації «Українська мова та література»

Умови та порядок проведення І (міського) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2024» у номінації «Фізика»

Умови та порядок проведення І (міського) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2024» у номінації «Географія»

Умови та порядок проведення І (міського) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2024» у номінації «Образотворче мистецтво»