Category Archives: Анонси

Всеукраїнська науково-практична конференція «Дистанційне та змішане навчання: як організувати якісний освітній процес»

26 листопада 2024 року о 15:00 Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» спільно з компанією EdPro, Інститутом післядипломної освіти Київського столичного університету імені Бориса Грінченка та ТОВ «Центр освіти «Оптіма» проводить Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Дистанційне та змішане навчання: як організувати якісний освітній процес».

У програмі заходу передбачено висвітлення наступних питань: безпечне середовище для організації освітнього процесу в дистанційному, змішаному та очному форматі, практичні аспекти дистанційного та змішаного навчання тощо.

Підключення учасників заходу до онлайнового перегляду за покликанням:
https://www.youtube.com/live/LtOYCW9–O4?si=7slscZYJzMtzgHSe

Для вчителів у рамках проведення заходу передбачене навчання, підвищення кваліфікації з отриманням електронних сертифікатів на 3 години / 0,1 ЄКТС.

Участь у заході безкоштовна.

Лист Інституту модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України від 12.11.2024 № 21/08-1873 «Про проведення Всеукраїнської науково-практичної конференції «Дистанційне та змішане навчання: як організувати якісний освітній процес»

Програма науково-практичної конференції «Дистанційне та змішане навчання: як організувати якісний освітній процес»

Онлайн-семінари, майстер-класи та тренінги у листопаді

Інститут післядипломної освіти Університету Грінченка пропонує керівникам та педагогічним працівникам закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти дистанційну онлайн-програму «Безперервна підтримка професійної діяльності педагога». Актуальні щотижневі вебінари на проблеми, які потребують термінового вирішення.

Всі учасники отримають сертифікат на 3 год. (0.1 ECTS) або 6 год. (0.2 ECTS).

Сертифікати можна завантажити в розділі «Сертифікати учасників онлайн-заходів Інституту».

Графік заходів та посилання на приєднання у листопаді…

Навчання вчителів, які працюватимуть у 5-6 та 7 класах НУШ

Протягом травня-грудня 2024 року Інститут післядипломної освіти Київського столичного університету імені Бориса Грінченка проводить навчання педагогів, які будуть працювати в 5-7-х класах 2024/2025 н. р. та навчатимуться за новим Державним стандартом базової середньої освіти (НУШ).

Навчання розраховане на 30 годин (1 кред. ЄКТС) та складається з 6 занять у онлайн-форматі (вебінари) або 3 дні очно на базі Інституту.

Додатково проводиться навчання для асистентів вчителів, які працюють в інклюзивних класах (програма розрахована на 30 год., 1 кред. ЄКТС) та для практичних психологів ЗЗСО, які здійснюють психологічний супровід учасників освітнього процесу НУШ (програма розрахована на 10 год., 0.33 кред. ЄКТС).

Довідки за тел.: (097) 294-08-73 – Навчальний відділ


Тренінгова програма для закладів освіти

Інститут післядипломної освіти Університету Грінченка спільно з Київським центром стресостійкості Департаменту соціальної політики КМДА пропонує очні тренінги «Формування навичок життєстійкості, самодопомоги та допомоги ближньому у стресових ситуаціях» за програмою Israel Trauma Coalition (Ізраїльської Коаліції по роботі з Травмою), які проводяться психологами-тренерами центру на базі закладу освіти.

Формування навичок долання та стресостійкості є не тільки корисними у воєнний час, а й доречними у повсякденному житті, коли можливості надання психологічної допомоги обмежені і людина повинна самотужки вправлятися зі своїми стресовими станами. Також ця програма розрахована на формування автоматичних реакцій при ймовірній або явній загрозі життю; допомозі ближньому та створенню системи соціально-психологічної допомоги та самодопомоги та запобігання вигоранню.

Тривалість тренінгової програми – 2 дні (по 3 години), по завершенню навчання всі учасники отримають сертифікати про підвищення кваліфікації на 10 годин, час проведення корегується під розклад закладу освіти.

Детальнішу інформацію, а також замовити виїзд психолога-тренера можна за телефоном +38 (097) 294-08-73 – навчальний відділ ІПО.