Category Archives: Учитель року

Завершився І (міський) тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2024» у номінації «Українська мова та література»

24 лютого 2024 року завершився І (міський) тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2024» у номінації «Українська мова та література».

У змаганні взяли участь 17 талановитих учителів української мови та літератури закладів загальної середньої освіти міста Києва.

За результатами конкурсних випробувань «Тестування», «Написання есею», «Майстерка», «Аналіз поетичного твору», «Урок» учителі виявили професійну компетентність, високий професіоналізм, наполегливість, цілеспрямованість та волю до перемоги. Визначальним виявилося випробування «Урок», увиразнивши рівень викладацької майстерності кожного з конкурсантів.

За результатами конкурсних випробувань фахове журі визначило переможницю – вчительку української мови та літератури ліцею «Голосіївський» № 241 міста Києва – Карпенко Юлію В’ячеславівну. Вітаємо із перемогою!

Лауреатами Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2024» у номінації «Українська мова та література» визначено:

  • Костійчук Олену Петрівну, вчительку української мови та літератури, Навчально-виховного комплексу «Домінанта» – ІІ місце;
  • Галицьку Галину Сергіївну, вчительку української мови та літератури, гімназії № 267 м. Києва – ІІІ місце.

Журі відзначило високий фаховий та професійний рівень, ґрунтовні знання всіх учасників змагання. Усім конкурсантам висловлюємо вдячність і повагу за креативність, майстерність, творчість, плідну співпрацю. Бажаємо нових життєвих перемог, звершень та досягнень!

Висловлюємо щиру вдячність директорці гімназії № 107 «Введенська» Подільського району м. Києва, Катерині Василівні Спітковській, та педагогічному колективу закладу за чітку організацію та створення відповідних умов для проведення конкурсного випробування «Урок». Ваша підтримка та гостинність сприяли успішному перебігу конкурсу.

Завершився І тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2024» у номінації «Образотворче мистецтво»

Відповідно до пункту 9 Положення про всеукраїнський конкурс «Учитель року», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 серпня 1995 р. № 638 (зі змінами), конкурс проводився на добровільних засадах. Учасниками конкурсу стали педагогічні працівники закладів загальної середньої освіти Дарницького, Деснянського, Солом’янського, Шевченківського районів міста Києва, які мають стаж педагогічної роботи не менше трьох років, зареєструвалися та подали до організаційного комітету першого туру матеріали, що визначені умовами та порядком проведення конкурсу.

З 19-го по 22-ге лютого 2024 року в НВК «Домінанта» пройшов другий (завершальний) етап І туру конкурсу, за результатами якого авторитетним журі було визначено переможницю. Це – Тимофеєва Ія Павлівна (на фото), вчителька спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 106 з поглибленим вивченням англійської мови Шевченківського району. Вітаємо пані Ію із заслуженою перемогою!

Друге місце посіла Жабкіна Лариса Анатоліївна, вчителька середньої школи І-ІІІ ступенів № 309 Дарницького району, третє місце закріпила за собою Метельська Тетяна Михайлівна, вчителька спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 313 з поглибленим вивченням інформаційних технологій Деснянського району.

Вітаємо учасників конкурсу із заслуженою перемогою та висловлюємо щиру вдячність всім, хто виявив бажання й наполегливість пройти випробування конкурсом «Учитель року-2024» і продемонструвати при цьому свою креативність, творчість, педагогічний талант. Бажаємо подальших успіхів та нових досягнень на педагогічній ниві, творчого внеску в розвиток шкільної освіти та популяризацію образотворчого мистецтва серед учнів.

Оргкомітет конкурсу висловлює щиру вдячність керівникам та педагогічним колективам Мистецького ліцею «Зміна» та НВК «Домінанта» за створення чудових умов для проведення конкурсних випробувань «Учитель року-2024» у номінації «Образотворче мистецтво». Ваша підтримка та гостинність стали ключовими елементами успішного перебігу конкурсу!

Фото останнього дня конкурсу
Відео ретроспектива конкурсу

Завершився перший і стартував другий етап І туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2024» у номінації «Образотворче мистецтво»

15 лютого 2024 року завершився перший етап І туру конкурсу «Учитель року-2024» у номінації «Образотворче мистецтво». За результатами конкурсних випробувань «Тестування з фахової майстерності», «Аналіз твору мистецтва» та «Практична робота» фаховим журі визначено шість найкращих конкурсантів, які продовжили мистецькі змагання на другому завершальному етапі (конкурсанти подані в порядку проведення уроків 19-20 лютого 2024 року):

1. Тетяна Метельська
2. Ія Тимофеєва
3. Галина Каневська
4. Юлія Денисенко
5. Лариса Жабкіна
6. Єлизавета Плакида

Вітаємо їх із цим важливим досягненням і бажаємо успіху в конкурсі!

На фото – учасники та журі конкурсу