Category Archives: Інформація

Розпочинаємо навчання вчителів, які працюватимуть у 5-6 та 7 класах НУШ

Протягом травня-грудня 2024 року Інститут післядипломної освіти Київського столичного університету імені Бориса Грінченка проводить навчання педагогів, які будуть працювати в 5-7-х класах 2024/2025 н. р. та навчатимуться за новим Державним стандартом базової середньої освіти (НУШ).

Навчання розраховане на 30 годин (1 кред. ЄКТС) та складається з 6 занять у онлайн-форматі (вебінари) або 3 дні очно на базі Інституту.

Додатково будуть проведені навчання для асистентів вчителів, які працюють в інклюзивних класах (програма розрахована на 30 год., 1 кред. ЄКТС) та для практичних психологів ЗЗСО, які здійснюють психологічний супровід учасників освітнього процесу НУШ (програма розрахована на 10 год., 0.33 кред. ЄКТС).

Довідки за тел.: (097) 294-08-73 – Навчальний відділ

Реєстрацію на курси НУШ тимчасово призупинено!

Пілотний курс для вчителів англійської мови НУШ

Нові можливості для педагогічних працівників, які прагнуть безперервного професійного зростання.

  • Плануєте підвищити власну професійну майстерність?
  • Відчуваєте потребу у поглибленні розуміння комунікативних підходів до навчання англійської мови як очно, так і у віддаленому режимі?
  • Турбуєтеся про соціально-емоційний розвиток учнів?
  • Шукаєте нові ідеї, поради та інструменти для ефективного навчання очно і віддалено?
  • Бажаєте поспілкуватися англійською мовою та обговорити серйозні речі у віртуальній або реальній учительській?

Пропонуємо курс підвищення кваліфікації вчителів англійської мови «Поглиблюємо розуміння віддаленого навчання», розроблений у межах проєкту «Програма підтримки дистанційного навчання англійської мови для закладів загальної середньої освіти України», який впроваджується Американськими Радами з міжнародної освіти у співпраці з Міністерством освіти і науки України та за підтримки Регіонального офісу англійської мови Посольства США в Україні (RELO).

Дати проведення: 22.04.2024 р. – 02.05.2024 р.

Місце проведення: ІПО дистанційно / у режимі онлайн

Фасилітатор: Людмила Співакова

Курс розрахований на 30 астрономічних годин відповідно до «Програми віддаленого навчання англійської мови для закладів загальної середньої освіти», затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України від 09.05.2023 № 539.

Успішне виконання програми курсу гарантує отримання сертифіката.

Освітня програма та навчальний план
Лист Міністерства освіти і науки України від 23.01.2024 № 1/1223-24
Реєстрація учасників
Сертифікати учасників

Підвищення кваліфікації у 2023/2024 н. р.

Інститут післядипломної освіти Університету Грінченка пропонує керівникам та педагогічним працівникам закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти Програми підвищення кваліфікації за дистанційною (асинхронною та синхронною), очною та змішаною формами навчання.
І. Дистанційна програма підвищення кваліфікації «24х7х365». Програма передбачає самостійний вибір педагогами змісту, часу та тривалості навчання. Програма доступна протягом 24-ох годин на добу, 7 днів на тиждень, 365 днів на рік. Учасникам Програми пропонуємо для вибору понад 500 навчальних модулів, укладених відповідно до вимог Професійних стандартів: «Керівник закладу загальної середньої освіти»; «Керівник закладу дошкільної освіти»; «Вихователь закладу дошкільної освіти»; «Вчитель початкових класів, вчитель закладу загальної середньої освіти»; «Практичний психолог закладу освіти». Опрацювати обрані модулі педагог може у зручний для себе день та час із персонального гаджета. Після успішного завершення навчання учасник відразу отримує на свою е-адресу сертифікат. Навчальні модулі Програми постійно оновлюються протягом року.
ІІ. Очна програма професійного розвитку педагогів безпосередньо у закладі освіти. Інститут пропонує тематику очних занять для педагогів різних спеціальностей закладу освіти або проводить заняття на тему, яку визначає та замовляє заклад освіти. Заняття (тренінги, майстер-класи, семінари тощо) проводяться безпосередньо в закладі освіти у зручний для педагогів день та час.
ІІІ. Очно-дистанційна програма підвищення кваліфікації керівників закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти. Програма спрямована на розвиток управлінської компетентності керівників та їх заступників. Програма передбачає проведення вебінарів та очних занять на базі закладів освіти. Учасники програми самостійно обирають або замовляють тематику занять.
ІV. Програма розвитку персоналу закладу освіти. На замовлення адміністрації закладу освіти фахівці Інституту проводять вивчення запитів педагогів та формують і реалізовують індивідуальну для кожного закладу освіти Програму підвищення кваліфікації з обов’язковим урахуванням стратегії розвитку закладу освіти.
V. Дистанційна онлайн-програма «Безперервна підтримка професійної діяльності педагога». Актуальні щотижневі вебінари на проблеми, які потребують термінового вирішення. Тематика оновлюється щомісяця.