Як отримати доступ до платформи дистанційного навчання

Дистанційна програма підвищення кваліфікації «24х7х365» передбачає самостійний вибір педагогами змісту, часу та тривалості навчання на порталі. Портал дистанційного навчання доступний протягом 24-ох годин на добу, 7 днів на тиждень, 365 днів на рік. Учасникам Програми пропонуємо для вибору понад 500 навчальних модулів, укладених відповідно до вимог Професійних стандартів: «Керівник закладу загальної середньої освіти»; «Керівник закладу дошкільної освіти»; «Вихователь закладу дошкільної освіти»; «Вчитель початкових класів, вчитель закладу загальної середньої освіти»; «Практичний психолог закладу освіти».

Опрацювати обрані модулі педагог може у зручний для себе день та час із персонального гаджета. Після успішного завершення навчання учасник відразу отримує електронний сертифікат у своєму персональному профілі на порталі. Навчальні модулі на порталі постійно оновлюються протягом року.

Портал дистанційного навчання ІПО elearning.ipo.kubg.edu.ua.

Вхід на портал дистанційного навчанняІндивідуальні логіни-паролі доступу видаються на заклади освіти для всіх педагогічних працівників та діють безстроково. Додаткову заявку для нових працівників можна оформити у будь-який час.

Для оформлення заявки (додаткової заявки на нових працівників) від закладу освіти на логіни-паролі для педагогів, будь ласка заповніть шаблон (див.нижче) та надішліть на електронну адресу  dn.ippo@kubg.edu.ua

   Шаблон заявки від закладу освіти для отримання доступу до порталу

Педагогічні працівники, які працюють в закладах освіти інших регіонів України (не м.Київ) або в приватних закладах освіти м.Києва, реєструються на навчання за посиланням (див.нижче).

   Реєстрація педагогів з інших регіонів