Category Archives: ПОДІЇ

28 червня – День Конституції України

Прийняття Конституції Верховною Радою 1996 року дуже важливе в історії України. Конституція закріпила правові основи нашої незалежної держави, її суверенітет та територіальну цілісність. Життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпека людини визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю. Документ підвищує міжнародний авторитет держави на світовій арені.

Вітаємо український народ з Днем Конституції України! Пишаймося своєю країною, захищаймо її від ворогів, пам’ятаймо про свої права, поважаймо закон. Хай полум’я гордості за нашу державу яскраво сяє в серці кожного!

Вікіпедія: День Конституції України

Круглий стіл «Створення внутрішньої системи якості дошкільної освіти: шляхи реалізації та здобутки»

13 червня 2024 року в Київському столичному університеті імені Бориса Грінченка відбувся круглий стіл «Створення внутрішньої системи якості дошкільної освіти: шляхи реалізації та здобутки».

Учасники круглого столу обговорили такі питання:

• Важливість сучасних підходів у діяльності керівника закладу дошкільної освіти, необхідність створення команди, що може забезпечити раціональне виконання завдань дошкільної освіти.
  • Різні форми підвищення кваліфікації педагогічних працівників та їх ефективність.
  • Забезпечення доступності дошкільної освіти та виклики, які виникли в умовах воєнного стану.
  • Осучаснення освітнього процесу.
  • Особливості проведення моніторингу та використання його результатів для удосконалення діяльності закладу дошкільної освіти.

Матеріали круглого столу
Сертифікати учасників

Освітній форум «Інноваційні рішення в закладах загальної середньої освіти Києва в умовах війни»

12 червня 2024 року в Київському Палаці дітей та юнацтва відбувся освітній форум «Інноваційні рішення в закладах загальної середньої освіти Києва в умовах війни».

Участь у форумі взяли Інститут післядипломної освіти Університету Грінченка та 20 столичних шкіл різних типів і форм власності: 6 – приватної, 14 – комунальної.

Програма заходу передбачала проведення низки семінарів, презентацій, майстер-класів, дискусійних панелей і тренінгів із актуальних питань інноваційного розвитку освіти за участю провідних фахівців і науковців Університету Грінченка, керівників закладів освіти та педагогів-практиків Києва.

Учасники форуму презентували свої інноваційні ідеї, рішення, проєкти та розробки, зокрема з таких тем: соціально-емоційне навчання; розвиток білінгвального середовища; STEM-освіта; інфомедійна грамотність; подолання освітніх втрат; розвиток лідерства, дослідження можливостей ШІ/ЛІ; інновації в системі підвищення кваліфікації педагогічних працівників столиці, психологічна підтримка учасників освітнього процесу та інші.

Також під час події були відзначені найкращі інноваційні практики.

Якщо ви знайшли помилку в сертифікаті – напишіть листа на електронну пошту nv.ippo@kubg.edu.ua .

Відеорепортаж
Сертифікати учасників