Category Archives: Сайти ІППО

Cайт «Інклюзивна освіта»

Сайт «Інклюзивна освіта» розповідає про виникнення, становлення та розвиток системи інклюзивної освіти в Україні. Ви зможете познайомитися  з законодавчою базою, змістовими та організаційними характеристиками інклюзії, програмами із конспектами занять та  уроків педагогів, що працюють в інклюзивних навчальних закладах. Сайт є результатом роботи, яку провадить НМЦ інклюзивної освіти Інституту післядипломної педагогічної освіти КУ імені Бориса Грінченка.
Модератор веб-сайту Н.Софій.

Медіа-проект «П’ять хвилин з Оноре де Бальзаком» для старшокласників

«Не живіть сподіваннями! Візьміть і зробіть щось варте уваги! Керуючись цим гаслом, учителі світової літератури київських ЗНЗ, які є учасниками творчої групи ІППО КУ імені Бориса Грінченка, започаткували медіа-проект «П’ять хвилин з Оноре де Бальзаком» для старшокласників. Ініціатива належить Ірині Мегедь (Технічний ліцей) та Тетяні Кочубейник (СШ № 49).
Усіх охочих ділитися цікавими ідеями й повсякчас творити закликаємо долучитися до проекту! Сподіваємося, проект сприятиме розвиткові в усіх – школярів і вчителів – «Навичок ХХІ століття». Умови проекту розміщено на спеціально створеному сайті.
Медіа-проект «П’ять хвилин з Оноре де Бальзаком»

Веб-сайт ІППО для педагогів дошкільної і початкової освіти

Працівники  кафедри методики та психології дошкільної та початкової освіти ІППО КУ імені Бориса Грінченка, які створили цей ресурс, сподіваються, що сайт сприятиме розв’язанню такої непростої проблеми, як наступність між діяльністю дошкільного закладу та школи першого ступеня. Відмінна риса всіх розміщених на сайті матеріалів – їхня вразна практична спрямованість.
Мета створення сайта для педагогів дошкільної та початкової ланок освіти – не лише надання їм корисної та цікавої фахової інформації, а й організація між ними професійного спілкування. Усі охочі педагоги матимуть можливість розповісти про свій досвід роботи, обмінятися методичними матеріалами, узяти участь в обговоренні актуальних питань навчання і виховання дітей.
Веб-сайт для педагогів дошкільної та початкової освіти

Історія підвищення кваліфікації вчителів на сайті ІППО «Музейна зала»

Сайт «Музейна зала: з історії системи підвищення кваліфікації вчителів» розповідає про виникнення, становлення та розвиток системи підвищення кваліфікації вчителів народних шкіл в Україні кінця ХІХ – початку ХХ століття. Ви зможете познайомитися  з тогочасною законодавчою базою, змістовими та організаційними характеристиками вчительських курсів і з’їздів, програмами їхнього проведення, навіть із конспектами уроків учителів – слухачів таких курсів, а ще – з діяльністю видатних особистостей, яких серед тогочасного учительства було чимало. Інформацію систематизовано на основі архівних документів.
Сайт є результатом великої роботи, яку провадить Інститут післядипломної педагогічної освіти КУ імені Бориса Грінченка з дослідження історії Університету.
Модератор веб-сайта Наталія Романівна Петрощук.
Сайт «Музейна зала: з історії системи підвищення кваліфікації вчителів»

Сайт ІППО для соціальних педагогів закладів освіти

Науково-методичним центром практичної психології і соціальної роботи ІППО КУ імені Бориса Грінченка створено веб-сайт «Соціальний педагог в освіті».
Очікувана аудиторія ресурсу – не лише соціальні педагоги закладів освіти та виховання, а  й інші учасники навчального-виховного процесу.
Сайт знайомить із законодавчою базою, що забезпечує дотримання норм охорони та захисту прав дітей і підлітків у навчально-виховному середовищі; з передовим досвідом роботи соціальних педагогів; містить інформацію  щодо попередження негативних явищ у навчально-виховному закладі; сприяє соціально-педагогічному супроводу навчально-виховного процесу та професійному становленню соціального педагога. Відгуки та побажання щодо роботи сайта просимо надсилати на електронну пошту cpp1kiev@gmail.com
Модератор сайта Лариса Леонідівна Письмак.
Сайт «Соціальний педагог в освіті»

Веб-квест до Дня української мови й писемності

Веб-квест (англ. quest’— пошук), який ми пропонуємо до Вашої уваги, створено старшим викладачем кафедри методики мов і літератури ІППО Людмилою Тарасівною Коваленко. Мета гри – дізнатися більше про становлення і розвиток  української мови та писемності.  Завдання – створити веб-сайт або блог, наповнити його  матеріалами,  зібраними під час проходження  маршруту.
Гру побудовано так, що її учасники, учні 8-11 класів, мають виконати певні навчальні завдання. Учитель має організувати самостійну проектно-пошукову діяльність своїх вихованців та підбити підсумки за результатами оприлюднених учнями матеріалів.
Квест до Дня української мови й писемності

Створено вебсайт «Математика в школі»

Сайт  для вчителів математики створено методистом НМЦ природничо-математичної освіти  ІППО КУ імені Бориса Грінченка  Оленою Андріївною Олексюк.
На сторінці «Нормативна база» розміщено освітянські документи. Сторінка «Семінари» вміщує анонси методичних заходів, які готуються, та інформацію про вже проведені в ІППО КУ імені Бориса Грінченка семінари, круглі столи та майстер-класи для вчителів математики. Методисти-кореспонденти кафедри природничо-математичної освіти і технологій Інституту мають на сайті свою сторінку. На сторінці «Олімпіади» розміщено актуальну інформацію для юних учасників математичної олімпіади, а також їхніх учителів та батьків.
Сайт  «Математика в школі» Олени Олексюк

Вебсайт для вчителів фізичної культури

Розпочав роботу сайт,  створений  методистом НМЦ  здоров’я, фізичної та естетичної культури  ІППО КУ імені Бориса Грінченка Юрієм Васильовичем Черпаком. Адресати сайту – вчителі фізичної культури, які знайдуть  тут необхідну їм  нормативно-правову базу, правила техніки безпеки. Сайт містить відомості про підготовлені Інститутом методичні заходи для вчителів фізичної культури.
Сайт «Ура! Фізра!» Ю.В.Черпака

Вебсайт для вчителів української мови

Сайт для вчителів української мови веде заступник директора ІППО КУ імені Бориса Грінченка Олександра Павлівна Глазова. Учитель-практик візьме на цьому сайті дидактичний minimum minimorum, необхідний для того, щоб у класі відчувати себе впевнено, забувши про «не встиг» і «не було часу».
Хтось вибудує на такому minimorumі щось оригінальне, не знане досі, новаторське і цікаве вже своєю новизною. Хтось проведе стотисячний у своєму житті урок – цілком традиційний, але від того не менш корисний і потрібний учням.
Сайт для вчителів української мови