До уваги практичних психологів закладів освіти та соціальних педагогів

Створено сайт Науково-методичного центру практичної психології і соціальної роботи ІППО КУ імені Бориса Грінченка. Завдання цього ресурсу – інформування працівників психологічної служби про роботу Центру, про заходи, програми, дослідження, які проводяться в місті, ознайомлення з передовим досвідом роботи практичних психологів та соціальних педагогів міста, а ще – організація інтерактивної взаємодії з практичними психологами та соціальними педагогами столиці.
Відгуки та побажання щодо роботи сайту просимо надсилати на електронну пошту НМЦ практичної психології: cpp1kiev@gmail.com
Натхненник і заповнювач сайту Лариса Леонідівна Письмак.
Сайт НМЦ практичної психології і соціальної роботи

Один коментар до До уваги практичних психологів закладів освіти та соціальних педагогів

  1. anelina сказав:

    Всім працівникам Науково-методичного центру практичної психології і соціальної роботи ІППО КУ імені Бориса Грінченка велика подяка від групи курсистів підвищення кваліфікації практичних психологів за високий професіоналізм, активну взаємодію, за цікаву і творчу атмосферу, що була створена і підтримувалась від зустрічі до зустрічі. Дякуємо за відчуття наповненості, збагачення і задоволення від нових знань. Бажаємо Вам творчих злетів, здійснення мрій, цікавої роботи, натхнення та постійного відчуття своєї необхідності. ДЯКУЄМО!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*