Що прочитати і для чого?

Не дай нам, Боже, жити в епоху змін, – так каже старе китайське прислів’я. Українці, ми з вами, зараз не просто живуть, вони творять зміни. Спасибі, Господи, що живемо в епоху змін.

Але коли відчувається наближення стану вигорання, коли нема сили дивитися і слухати новинні повідомлення, коли ми шукаємо нові джерела поповнення своєї енергії, віри, надії, любові, часто звертаємося до КНИГИ.

Джон Мільтон з далекого XVII століття говорить: «Книги – не мертві речі, а істоти, що містять у собі насіння життя. В них – чистісінька енергія і екстракт того живого розуму, що їх створив».

«Книги освічують душу, піднімають і зміцнюють людину, пробуджують в ній кращі прагнення, гострять її розум і пом’якшують серце», – це вже слова Вільяма Теккерея з ХІХ століття.

Ми пропонуємо вам цикл порад, що прочитати та для чого. Сподіваємося, що наші поради принесуть вам мудрість, впевненість і рівновагу у ваше повсякденне життя.

І слідом за Надією Ясмінською з ХХІ століття впевнено визначимо три найсмачніші запахи: «Запах гарячої кави, свіжої випічки і сторінок нової книги».

З повагою,
Костянтин Линьов – автор рубрики,
завідувач кафедри освітнього лідерства, кандидат наук з держуправління.

Ідеальний керівник Іцхака Адізеса

Шон Кові: 7 звичок високоефективних підлітків

Пітер Друкер. Ефективний керівник

Різнобарвний менеджмент

5 рівнів корпоративної культури

Ікігай

7 звичок ефективних людей

Стівен Кові. Восьма звичка