Музейна педагогіка як дієвий інструмент педагогічної майстерності

15 січня 2016 року Національний музей народного декоративного мистецтва приязно зустрів маленьких гостей із ДНЗ №444. Проведене на основі виставки «Скриня в побуті української родини» інтерактивне заняття було цікавим і приємним як для дітлашні, так і для педагогів, батьків, працівників музею.
20 січня 2016 року в Національному музеї історії України в Другій світовій війні відбулося відкриття виставки «Аеропорт: пекельна смуга».
Автори проекту музейними засобами розповіли про оборону Донецького летовища, що тривала 242 доби. Маємо пам’ятати про подвиг героїв, адже це звитяжна сторінка нашої історії – історії боротьби за незалежність України.
30 січня в Педагогічному музеї України відбувся круглий стіл «Музейна педагогіка: український вимір», участь у якому взяли науковці Києва, Кіровограда, Львова та Луцька. Ініціатори заходу – пан Олександр Міхно, директор Педагогічного музею, кандидат педагогічних наук, та пані Лариса Гайда, методист комунального закладу «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського».
Таким чином, січень 2016 року став багатим на події, що дозволили ознайомитися з різними формами використання елементів музейної педагогіки.
Ольга Дудар. А що у нашій скрині: методична розробка розвивальної гри для дітей середнього дошкільного віку

Один коментар до Музейна педагогіка як дієвий інструмент педагогічної майстерності

  1. Стонога Г. В. сказав:

    В усі часи людство надзвичайно обережно, делікатно ставилося до формування цвіту суспыльства, нації, держави, як духовно-морльної, інтелектуальної особистості, відповідальної за думку, слово, вчинок. Потужний духовно-моральний та інтелектуальний вплив на молодь здійснюють твори світової та української літератури. Бо, слово, як писав М. В. Гоголь, повинне слугувати духовному відродженню народу, людини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*