Відбулася конференція з питань освіти дітей з особливими потребами

Традиційні серпневі заходи ІППО КУ імені Бориса Грінченка розпочалися конференцією «Освіта для дітей з особливими потребами у м.Києві: основні напрями розвитку в 2014-2015 н.р.», що відбулася 20 серпня 2014 року. У заході взяли участь понад 100 осіб, серед яких були представники РНМЦ і психолого-медико-педагогічних консультацій (ПМПК), керівники й педагоги інклюзивних і спеціальних навчальних закладів, представники громадських організацій.
Конференцію відкрили директор Інституту М.Ф.Войцехівський та начальник управління дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Київської міської ради О.В.Бохно.
І.Луценко. Нормативно-правова база у сфері освіти дітей з особливими освітніми потребами: презентація
Н.Софій. Освіта дітей із особливими освітніми потребами в м.Києві: презентація
Ю.Найда. Проект «Інклюзивна освіта: «Крок за кроком»: презентація
Виступи наукового співробітника Інституту спеціальної педагогіки НАПН України І.В.Луценко, завідувача центральної ПМПК А.Г.Обухівської, доцента кафедри методики та психології дошкільної та початкової освіти ІППО КУ імені Бориса Грінченка Н.М.Дятленко, координатора проектів Всеукраїнського фонду «Крок за кроком» Ю.М.Найди було зосереджено на таких питаннях, як нормативно-правова база у сфері освіти дітей з особливими освітніми потребами, роль і завдання ПМПК та спеціальної освіти в наданні підтримки дітям із порушеннями психофізичного розвитку в умовах інклюзивного та спеціального навчання.
Завідувач НМЦ інклюзивної освіти Н.З.Софій ознайомила присутніх з основними світовими тенденціями розвитку інклюзивної освіти, а також із планами діяльності Центру в новому навчальному році. Було проведено оцінювання потреб учасників, що дасть змогу удосконалити плани  роботи центру.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*