Інформаційно-комунікаційні технології для вчителів фізики та астрономії

Інформаційні технології стали невід’ємною складовою сучасного світу, вони значною мірою визначають подальший економічний та суспільний розвиток людства. У цих умовах революційних змін вимагає й система навчання. Нині якісне викладання дисциплін не може здійснюватися без використання можливостей, які надають комп’ютерні технології та Інтернет.
На жаль, дехто з учителів не користується комп’ютером та Інтернетом, не має повного уявлення про їхні можливості.
Спробою розв’язати цю проблему є створення сайту «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті». Сподіваюсь, що він буде корисним учителям фізики як у підвищенні фахової майстерності, так і в спілкуванні з найактуальніших проблем викладання фізики та астрономії в середній школі.
Щиро Ваш –  викладач кафедри природничо-математичної освіти і технологій ІППО Вадим Володимирович Гавронський.
Сайт для вчителів фізики та астрономії