Результати проведених заходів, конкурсів, змагань з нагоди 211-ї річниці з дня народження Тараса Григоровича Шевченка

З нагоди 211-ї річниці з дня народження Тараса Григоровича Шевченка кафедра мовно-літературної освіти Інституту післядипломної освіти Київського столичного університету імені Бориса Грінченка для учнів 9-11 класів провела такі заходи:

Літературна вікторина «Шляхами Кобзаря»

Мета вікторини – популяризувати творчість Тараса Шевченка, поглибити знання про його життя та творчий спадок, розвивати інтерес до української літератури.

З результатами проведених заходів, конкурсів, змагань для здобувачів загальної середньої освіти можна ознайомитись за покликанням: https://mova.ipo.kubg.edu.ua/archives/845

Дипломи переможців

Поетичний онлайн-марафон «Голос Шевченка»

Мета онлайн-марафону – вшанувати творчий спадок Тараса Шевченка, сприяти розвитку читацької культури, популяризувати українське слово та залучити молодь до вивчення поезій напам’ять.

З результатами проведених заходів, конкурсів, змагань для здобувачів загальної середньої освіти можна ознайомитись за покликанням: https://mova.ipo.kubg.edu.ua/archives/850

Дипломи переможців

Конкурс відеороликів «Шевченко і я»

Мета заходу – популяризувати творчість Тараса Шевченка серед молоді, заохотити до творчого осмислення його ідей, розвивати медіаграмотність і здатність використовувати сучасні засоби виразності для передавання своїх вражень і думок.

З результатами проведених заходів, конкурсів, змагань для здобувачів загальної середньої освіти можна ознайомитись за покликанням: https://mova.ipo.kubg.edu.ua/archives/850

Дипломи переможців (буде додано пізніше)

Конкурс ілюстрацій «Малюнки до поезії»

Мета заходу – сприяти популяризації творчості Тараса Шевченка, розвивати художні здібності учнів, заохочувати їх до творчого осмислення літературної спадщини Кобзаря, формувати почуття національної ідентичності.

З результатами проведених заходів, конкурсів, змагань для здобувачів загальної середньої освіти можна ознайомитись за покликанням: https://mova.ipo.kubg.edu.ua/archives/850

Дипломи переможців

Результати проведених заходів, конкурсів, змагань до Міжнародного дня рідної мови

З нагоди Міжнародного дня рідної мови кафедра мовно-літературної освіти Інституту післядипломної освіти Київського столичного університету імені Бориса Грінченка провела заходи для учнів 5-11 класів.

Челендж «Слово дня» (#МояМоваЖива)

Мета заходу – популяризувати рідну мову серед молоді через сучасні цифрові платформи; зацікавити учнів до дослідження недостатньо вживаних, цікавих або призабутих слів.

З результатами проведених заходів, конкурсів, змагань для здобувачів загальної середньої освіти можна ознайомитись за покликанням: https://mova.ipo.kubg.edu.ua/archives/821

Дипломи переможців

«Мовне селфі» (#ГовориРідною)

Мета заходу – мотивувати молодь активно використовувати рідну мову в повсякденному житті; виховувати вміння залучати соціальні мережі для популяризації мовного багатства.

З результатами проведених заходів, конкурсів, змагань для здобувачів загальної середньої освіти можна ознайомитись за покликанням: https://mova.ipo.kubg.edu.ua/archives/821

Дипломи переможців

Результати проведених заходів, конкурсів, змагань до Дня української писемності та мови

До Дня української писемності та мови кафедра мовно-літературної освіти Інституту післядипломної освіти Київського столичного університету імені Бориса Грінченка для учнів закладів загальної середньої освіти провела Мовознавчі перегони.

Мета мовознавчих перегонів – розвиток свідомого прагнення до вивчення української мови, виховання уваги й поваги до рідного слова, популяризація грамотного спілкування державною мовою, виявлення й підтримка обдарованої молоді.

З результатами проведених заходів, конкурсів, змагань для здобувачів загальної середньої освіти можна ознайомитись за покликанням: https://mova.ipo.kubg.edu.ua/archives/624

Дипломи переможців

Підвищення кваліфікації медичних сестер закладів освіти

З 21 квітня по 15 травня 2025 року Інститут післядипломної освіти Київського столичного університету імені Бориса Грінченка проводитиме навчання для медичних та дієтичних сестер закладів дошкільної освіти та закладів загальної середньої освіти.

Психолого-педагогічний курс розрахований на 150 навчальних годин.

Навчання відбуватиметься за очно-дистанційною формою: засобами ZOOM та Google Meet. Розклад занять та покликання на настановні заняття будуть надіслані на електронні пошти зареєстрованих слухачів за 2 дні до початку навчання.

Слухачі вищезазначених курсів отримають свідоцтво про проходження курсів підвищення кваліфікації медичних працівників за психолого-педагогічною складовою.

Будь ласка, під час реєстрації уважно перевіряйте правильність написання адрес електронної пошти. Через помилки в адресі, ви не отримаєте листа із підтвердженням та покликанням на онлайн-навчання.

Довідки за телефоном: +38 (097) 294-08-73 – навчальний відділ Інституту

Реєстрація слухачів на курси медичних працівників

Онлайн-семінари, майстер-класи та тренінги у квітні

Інститут післядипломної освіти Університету Грінченка пропонує керівникам та педагогічним працівникам закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти дистанційну онлайн-програму «Безперервна підтримка професійної діяльності педагога». Актуальні щотижневі вебінари на проблеми, які потребують термінового вирішення.

Всі учасники отримають сертифікат на 3 год. (0.1 ECTS).

Сертифікати можна завантажити в розділі «Сертифікати учасників онлайн-заходів Інституту».

Графік заходів та посилання на приєднання у квітні…

Програма психоемоційного відновлення для керівників установ та закладів освіти «Будьмо здорові!»

Відновлення та підтримка психологічних ресурсів людини, яка живе в умовах війни та взаємодіє в системі «людина»-«людина», є необхідною умовою для подолання станів утоми, апатії, дратівливості, депресії…

Усіх управлінців установ та закладів освіти, які хочуть відновитися, творчо надихнутися, отримати позитивний емоційний заряд, щоб вести за собою інших, запрошуємо долучитися до тренінгів, майстер-класів, практико-реабілітаційних занять Програми, які відбудуться протягом весняних канікул 24, 25 та 27 березня 2025 року.

Відновити власне психічне здоров’я ви зможете у творчо-оздоровчих практиках, організованих Департаментом освіти і науки м. Києва та Інститутом післядипломної освіти Київського столичного університету імені Бориса Грінченка.

   Сертифікати учасників

Очні фахові курси під час весняних канікул

Інститут післядипломної освіти Київського столичного університету імені Бориса Грінченка під час весняних канікул з 24 по 30 березня 2025 року пропонує очні програми професійного розвитку для педагогічних працівників та керівників закладів освіти м. Києва.

Педагоги зможуть ознайомитися з особливостями впровадження НУШ для базової середньої освіти на прикладі 7-9 класів, типовими освітніми програмами та базовими навчальними планами, опанувати сучасні методи навчання та оцінювання в НУШ, а також отримати корисні методичні рекомендації.

Учасники отримають сертифікати (для слухачів, які не опанують програму фахового курсу (30 годин) або модуля (10 годин), сертифікати не передбачено).

Дати, час та адреси проведення занять зазначені в реєстрації.

Довідки за тел.: +38 (097) 294-08-73 – Навчальний відділ.

   Сертифікати учасників

Навчання вчителів, які працюватимуть у 5-6 та 7 класах НУШ

Протягом травня-грудня 2024 року Інститут післядипломної освіти Київського столичного університету імені Бориса Грінченка проводить навчання педагогів, які будуть працювати в 5-7-х класах 2024/2025 н. р. та навчатимуться за новим Державним стандартом базової середньої освіти (НУШ).

Навчання розраховане на 30 годин (1 кред. ЄКТС) та складається з 6 занять у онлайн-форматі (вебінари) або 3 дні очно на базі Інституту.

Додатково проводиться навчання для асистентів вчителів, які працюють в інклюзивних класах (програма розрахована на 30 год., 1 кред. ЄКТС) та для практичних психологів ЗЗСО, які здійснюють психологічний супровід учасників освітнього процесу НУШ (програма розрахована на 10 год., 0.33 кред. ЄКТС).

Довідки за тел.: (097) 294-08-73 – Навчальний відділ

Увага! Реєстрація на курси НУШ 2024 року завершується в понеділок 2 грудня о 12-00!



Сертифікати педагогів-супервізорів за 2024 рік

Підвищення кваліфікації вчителів фізичної культури та керівників спортивного профілю ЗЗСО під час весняних канікул «Діяльнісний підхід у фізкультурній освітній галузі»

З 25 по 27 березня 2025 року Інститутом післядипломної освіти Університету Грінченка на базі Українського колежу ім. В. О. Сухомлинського (директор – Євген КУШНІР) було організовано очні курси за програмою «Професійний розвиток учителів фізичної культури, керівників спортивного профілю закладів загальної середньої освіти».

На лекційних заняттях особлива увага приділялась упровадженню сучасних методик психологічної підтримки педагогів і дітей, подоланню тривожності в умовах воєнного часу, розвитку професійної компетентності, дотриманню принципів академічної доброчесності, педагогічної свободи та ін. Учителі поглибили знання з інклюзивного навчання щодо створення безпечного освітнього середовища на уроках фізичної культури, спортивних секціях.

Лекційні заняття провели:

Програма психоемоційного відновлення «Будьмо здорові!»

Протягом весняних канікул освітяни столиці мали змогу відвідати тренінги та майстер-класи, спрямовані на відновлення та підтримку психологічних ресурсів людини, яка живе в умовах війни та взаємодіє в системі «людина-людина». Особливість таких заходів – не лише участь у творчо-оздоровчих практиках, таких як «Магія іпотерапії», «Абетка здорового харчування», «Трипільська магія своїми руками», «Магія українського гончарства» тощо, а й взаємодія з колегами-однодумцями, обмін досвідом, позитивний емоційний заряд.

Програму психоемоційного відновлення розроблено Інститутом післядипломної освіти Київського столичного університету імені Бориса Грінченка спільно з партнерами: музей-майстерня Зноби-Голембієвських, Центр здорового харчування Наталії Калиновської, Український центр реабілітації гончарством, Реабілітаційний центр «SPIRIT».

Усі учасники заходів отримали сертифікати про підвищення кваліфікації.

Сертифікати учасників

Навчання вчителів предмета «Захист України» за темою «Військові технології БпЛА, їх розвиток та застосування»

Канікули для вчителів – це час і простір для особистісного зростання! Учителі предмета «Захист України» під час весняних канікул пройшли триденний курс навчань за темою «Військові технології БпЛА, їх розвиток та застосування». Програма навчань включала теоретичний блок, вправи на симуляторах і безпосередньо керування БпЛА.

Педагоги відзначили актуальність теми БпЛА для вчителів, які викладають предмет «Захист України» особливо в осередках, високий рівень майстерності інструкторів, долучених до навчань та важливість відпрацювання практичних навичок. Усі здобуті знання і вміння допоможуть учителям детальніше і доступніше для учнів розкрити один із модулів Модельної навчальної програми «Захист України. Інтегрований курс».

Навчання проведено за сприяння ТОВ «СКАЙФОЛЛ ІНДАСТРІС»

Підсумки ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з мови іврит та єврейської літератури

Після того, як команди учасників олімпіади завершили виконання завдань, до справи взялася сумлінна команда журі. Остаточні результати IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з мови іврит та єврейської літератури затверджені на спільному засіданні журі й оргкомітету. Підсумки підбиті. Настав час їх оприлюднювати.

3 квітня 2025 року відбулося урочисте закриття олімпіади та оголошення переможців. З теплими словами подяки за злагоджену, наполегливу і сумлінну працю журі й оргкомітету ІV етапу, методистів обласних інститутів післядипломної освіти, голів регіональних координаційних центрів, учителів-наставників до присутніх звернулися Ольга Горбунова, методист відділу організаційно-методичного супроводу олімпіадного руху Національного центру «Мала академія наук України»; Олександра Дідур, заступник директора з навчально-методичної роботи Інституту післядипломної освіти Київського столичного університету імені Бориса Грінченка. Вони подякували учасникам олімпіади за наполегливість і цілеспрямованість, зацікавленість у пізнанні івриту.

Переможців оголосила голова журі Ольга Яковлева, старший викладач кафедри східної філології Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського. Вона закликала учасників олімпіади продовжувати вивчати і досліджувати іврит – мову із прадавнім корінням – не лише за шкільними партами, а й у подальшому житті. І висловила надію, що серед учасників ІV етапу знаходяться майбутні дослідники, які зроблять свій внесок у розвиток івритології в Україні.

Згідно з рішенням журі й оргкомітету три дипломи першого ступеня отримала команда Дніпропетровської області, по одному диплому третього ступеня здобули команди м. Києва і Чернівецької області (9 кл), Київської області (10 кл).

Цьогоріч Національним центром «Мала академія наук України» було оголошено про присудження спеціальних дипломів учасникам IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з мови іврит та єврейської літератури.

Спеціальними дипломами відзначено учасницю 9 класу команди Чернівецької області, учасниць 9 класу команди Одеської області, учасницю 10 класу команди м. Києва.

Дипломи і відзнаки отримали не лише учасники, а й члени журі – подяки за плідну співпрацю з Інститутом післядипломної освіти Київського столичного університету імені Бориса Грінченка, за професіоналізм і відданість благородній справі, вагомий внесок у розвиток методики навчання івриту в Україні та плекання творчої молоді.

День відкритих дверей Київського столичного університету імені Бориса Грінченка

Дата: 09 квітня 2025 року
Час: 12:00-15:00
Реєстрація за покликанням
Місце проведення: вул. Левка Лук’яненка, 13-Б
Контактна особа: Центр комунікацій та інформаційної політики, (044) 485-21-34, media@kubg.edu.ua

Шановні майбутні вступники!

Запрошуємо вас на День відкритих дверей Київського столичного університету імені Бориса Грінченка 09 квітня 2025 року.

На вас чекатимуть:

  • презентація Університету Грінченка;
  • знайомство з особливостями та перспективами навчання в одному з найкращих університетів Києва;
  • інформація про спеціальності й освітні програми;
  • консультації щодо вступу;
  • концертна програма та розіграші призів.

Приходьте та відчуйте атмосферу студентського життя. До зустрічі!

STEM-фестиваль «Енергія життя»

26 березня 2025 року в Ліцеї № 309 за підтримки Інституту післядипломної освіти Університету Грінченка відбувся ІІІ традиційний STEM-фестиваль для освітян Дарницького району м. Києва. Тема цьогорічного фестивалю – «Енергія життя».

Вчителі разом з учнями плідно працювали над проблемами енергоефективності та енергозбереження, вивчали шляхи економії коштів завдяки удосконаленню системи шкільного освітлення, створювали гейміфіковане програмне забезпечення для дослідження впливу енергоефективних приладів на вартість комунальних послуг, перевіряли знання законодавства з питань енергозбереження, розраховували майбутні покупки електричного та бензинового авто, проєктували систему «розумний дім», «теплі двері».

Детальніше на сайті Ліцею № 309

Сертифікати учасників

Стартував ІV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з мови іврит та єврейської літератури

31 березня 2025 року з урочистого відкриття розпочався ІV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з мови іврит та єврейської літератури, який відбуватиметься у дистанційному форматі. Учасниками олімпіади стали 15 учнів 9-11 класів із Дніпропетровської, Запорізької, Київської, Одеської, Чернівецької областей та міста Києва.

З вітаннями і найкращими побажаннями до присутніх звернулися Ольга Горбунова, методист відділу організаційно-методичного супроводу олімпіадного руху Національного центру «Мала академія наук України»; Олександра Дідур, заступник директора з навчально-методичної роботи Інституту післядипломної освіти Київського столичного університету імені Бориса Грінченка. Щирі побажання та корисні настанови почули учасники від голови журі – Ольги Яковлевої, старшого викладача кафедри східної філології Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського, авторки підручників з івриту для учнів.

У перший день олімпіади на учасників чекають два тури олімпіадних випробувань. У першому турі – аудіювання і читання, у другому турі – творча письмова робота.

Бажаємо усім успіхів!

Всеукраїнський літературно-мистецький конкурс на краще виконання творів Олени Теліги «Щоб далі йти дорогою одною!»

Всеукраїнське жіноче товариство імені Олени Теліги проводить Всеукраїнський літературно-мистецький конкурс на краще виконання творів Олени Теліги «Щоб далі йти дорогою одною!»

Мета конкурсу:

  • популяризація творчості Олени Теліги, поетки та борця за незалежність України;
  • національно-патріотичне виховання молоді через поетичне слово, музику та образотворче мистецтво;
  • виявлення та підтримка кращих учнівських та молодіжних художніх колективів і окремих виконавців;
  • підвищення професійного рівня керівників мистецьких колективів.

До участі запрошуємо:

  • учнів ЗЗСО, ЗПТО, ЗФПО (14-18 років);
  • студентів закладів вищої освіти та курсантів військових інститутів;
  • професійних читців та творчу молодь.

Заявки на участь можна подати до 6 квітня 2025 року на електронну пошту: biblioteka-teligi-35@ukr.net .

Правила проведення Конкурсу