Category Archives: МІЖНАРОДНА ДІЯЛЬНІСТЬ

Зустріч із Д.Хендріксом, фахівцем із давньогрецької історії та філософії (Нідерланди)

У рамках проведення Фестивалю науки – 2019 кафедра історичної та громадянської освіти ІППО Київського університету імені Бориса Грінченка організувала зустріч із Джоном Хендріксом, фахівцем із давньогрецької історії та філософії (Нідерланди). Доктор Хендрікс – знаний автор підручників і посібників для учнів навчальних закладів, укладач цифрових вправ для електронного навчання.
Гість із Амстердама ознайомив київських колег з особливостями системи загальної середньої та вищої освіти в Нідерландах, висловив власне бачення сучасних методів навчання дітей історії.
Відбувся жвавий обмін думками з приводу загальних тенденцій розвитку середньої і вищої освіти, використання сучасних технологій у навчанні гуманітарних предметів.
Працівники кафедри ознайомили доктора Хендрікса зі своїми науковими доробками та напрацюваннями.

Освітня програма «Міст до вищої освіти в Німеччині»

«Міст до вищої освіти в Німеччині» – стипендійна програма, яка готує до вступу в вищі навчальні заклади Німеччини після закінчення школи без навчання на додаткових підготовчих курсах та без складання іспитів.
До участі в програмі запрошуються учні 9-тих класів спеціалізованих шкіл, ліцеїв та загальноосвітніх закладів міста Києва, які мають високий середній бал та володіють німецькою мовою на рівні А2.
Передбачається мовна й фахова підготовка (з математики, інформатики, природничих та технічних дисциплін (MINT), ознайомлення з особливостями викладання, навчання у вищому навчальному закладі та перебування в університетському містечку.
Повну інформацію про проект «Міст до вищої освіти у Німеччині» можна знайти на сайті Ґете-Інституту
Презентація в місті Києві відбудеться 28.10.2017 в Goethe-Institut в Україні. Початок о 17:00.

Презентація Індексу інклюзії

25 листопада 2015 року в Київському міському будинку вчителя відбулася презентація Індексу інклюзії – пакета методичних матеріалів для самооцінки всіх аспектів життєдіяльності навчального закладу (в тому числі різних форм роботи, які організуються на ігрових майданчиках, в учительських, класних кімнатах, а також у громадах і в середовищі навколо школи). Автор презентованих матеріалів – Тоні Бут, професор Християнської церкви Кентебері.
Захід був організований науково-методичним центром інклюзивної освіти Інституту післядипломної освіти КУ імені Бориса Грінченка спільно з Всеукраїнським фондом «Крок за кроком» за підтримки Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Київської міської державної адміністрації. Участь у заході взяло понад 300 педагогів столиці.
Про Індекс інклюзії
Тоні Бут. Індекс інклюзії: розвиток навчання та участі в життєдіяльності шкіл: посібник
Навчально-методичний посібник «Індекс інклюзії: загальноосвітній заклад»
Стаття «Індекс інклюзії або наскільки ми розуміємо інклюзивну освіту»
Н.М.Дятленко. Індекс інклюзії як інноваційна управлінська технологія