Завершився І тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2024» у номінації «Образотворче мистецтво»

Відповідно до пункту 9 Положення про всеукраїнський конкурс «Учитель року», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 серпня 1995 р. № 638 (зі змінами), конкурс проводився на добровільних засадах. Учасниками конкурсу стали педагогічні працівники закладів загальної середньої освіти Дарницького, Деснянського, Солом’янського, Шевченківського районів міста Києва, які мають стаж педагогічної роботи не менше трьох років, зареєструвалися та подали до організаційного комітету першого туру матеріали, що визначені умовами та порядком проведення конкурсу.

З 19-го по 22-ге лютого 2024 року в НВК «Домінанта» пройшов другий (завершальний) етап І туру конкурсу, за результатами якого авторитетним журі було визначено переможницю. Це – Тимофеєва Ія Павлівна (на фото), вчителька спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 106 з поглибленим вивченням англійської мови Шевченківського району. Вітаємо пані Ію із заслуженою перемогою!

Друге місце посіла Жабкіна Лариса Анатоліївна, вчителька середньої школи І-ІІІ ступенів № 309 Дарницького району, третє місце закріпила за собою Метельська Тетяна Михайлівна, вчителька спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 313 з поглибленим вивченням інформаційних технологій Деснянського району.

Вітаємо учасників конкурсу із заслуженою перемогою та висловлюємо щиру вдячність всім, хто виявив бажання й наполегливість пройти випробування конкурсом «Учитель року-2024» і продемонструвати при цьому свою креативність, творчість, педагогічний талант. Бажаємо подальших успіхів та нових досягнень на педагогічній ниві, творчого внеску в розвиток шкільної освіти та популяризацію образотворчого мистецтва серед учнів.

Оргкомітет конкурсу висловлює щиру вдячність керівникам та педагогічним колективам Мистецького ліцею «Зміна» та НВК «Домінанта» за створення чудових умов для проведення конкурсних випробувань «Учитель року-2024» у номінації «Образотворче мистецтво». Ваша підтримка та гостинність стали ключовими елементами успішного перебігу конкурсу!

Фото останнього дня конкурсу
Відео ретроспектива конкурсу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*