Завершився І (міський) тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2024» у номінації «Українська мова та література»

24 лютого 2024 року завершився І (міський) тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2024» у номінації «Українська мова та література».

У змаганні взяли участь 17 талановитих учителів української мови та літератури закладів загальної середньої освіти міста Києва.

За результатами конкурсних випробувань «Тестування», «Написання есею», «Майстерка», «Аналіз поетичного твору», «Урок» учителі виявили професійну компетентність, високий професіоналізм, наполегливість, цілеспрямованість та волю до перемоги. Визначальним виявилося випробування «Урок», увиразнивши рівень викладацької майстерності кожного з конкурсантів.

За результатами конкурсних випробувань фахове журі визначило переможницю – вчительку української мови та літератури ліцею «Голосіївський» № 241 міста Києва – Карпенко Юлію В’ячеславівну. Вітаємо із перемогою!

Лауреатами Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2024» у номінації «Українська мова та література» визначено:

  • Костійчук Олену Петрівну, вчительку української мови та літератури, Навчально-виховного комплексу «Домінанта» – ІІ місце;
  • Галицьку Галину Сергіївну, вчительку української мови та літератури, гімназії № 267 м. Києва – ІІІ місце.

Журі відзначило високий фаховий та професійний рівень, ґрунтовні знання всіх учасників змагання. Усім конкурсантам висловлюємо вдячність і повагу за креативність, майстерність, творчість, плідну співпрацю. Бажаємо нових життєвих перемог, звершень та досягнень!

Висловлюємо щиру вдячність директорці гімназії № 107 «Введенська» Подільського району м. Києва, Катерині Василівні Спітковській, та педагогічному колективу закладу за чітку організацію та створення відповідних умов для проведення конкурсного випробування «Урок». Ваша підтримка та гостинність сприяли успішному перебігу конкурсу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*