Обговорено шляхи підтримки українських педагогів з питань інклюзивної освіти

5 грудня 2014 року в ІППО КУ імені Бориса Грінченка відбулася зустріч працівників створеного на базі Інституту Інклюзивного ресурсного центру з представниками Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).
Учасниками зустрічі стали й працівники Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради, управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації, інклюзивних навчальних закладів столиці, а також громадських організацій – Всеукраїнського фонду «Крок за кроком» і Всеукраїнської благодійної організації «Даун Синдром».
Мета зустрічі – обговорення шляхів підтримки українських педагогів з питань інклюзивної освіти.
Програма заходуІнклюзивний ресурсний центр (ІРЦ) створено в рамках проекту «Інклюзивна освіта: крок за кроком» за підтримки USAID. Мета його роботи – надання методичної та інформаційної підтримки педагогам, які працюють з дітьми, що мають особливі освітні потреби, а також підтримка батьків таких дітей. Робота з батьками включає їхню підтримку в обстоюванні прав дітей на рівний доступ до навчання в дошкільних і загальноосвітніх навчальних закладах.
Учасники зустрічі обговорили основні досягнення та виклики в розвитку інклюзивної освіти, зокрема питання підготовки педагогів, формування громадської думки, підтримки батьків дітей з особливими освітніми потребами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*