Category Archives: Учитель року-2017
Вітаємо лауреата третього (заключного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017» у номінації «Біологія»!
Педагогічна громадськість м.Києва, Інститут післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка щиро вітає вчителя біології школи І-ІІІ ступенів №190 Деснянського району Аксененка Івана Ігоровича, який посів третє місце у ІІІ (заключному) турі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017».
Творчих злетів і наснаги Вам, Іване Ігоровичу, успіхів у благородній праці, нехай ваш талант знаходить відгук у дитячих серцях!
Майстер-класи учасників ІІІ (заключного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року–2017»
Майстер-клас Аксененка Івана Ігоровича,
учителя біології школи І-ІІІ ступенів №190,
номінація «БІОЛОГІЯ»
Майстер-клас Рибак Ольги Стефанівни,
учителя інформатики Технічного ліцею м.Києва,
номінація «ІНФОРМАТИКА»
Майстер-клас Нечай Анастасії Василівни,
учителя музичного мистецтва школи I-III ступенів №1,
номінація «МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО»
Майстер-клас Ляшенко Анни Миколаївни,
учителя початкових класів спеціалізованого навчально-виховного комплексу «Деснянка»
з поглибленим вивченням англійської мови,
номінація «ПОЧАТКОВА ОСВІТА»
Шановні переможці конкурсу!
Третій (заключний) тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року–2017» відбудеться з 21 по 28 квітня у визначених містах України відповідно до номінацій:
• «Біологія» – у м.Вінниця;
• «Інформатика» – у м.Хмельницький;
• «Музичне мистецтво» – у м.Житомир;
• «Початкова освіта» – у м.Тернопіль.
Бажаємо професійного успіху, перемог на заключному турі!
Ляшенко Анна Миколаївна: переможець ІІ (міського) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року–2017» у номінації «Початкова освіта»
Ляшенко Анна Миколаївна, учитель початкових класів спеціалізованого навчально-виховного комплексу «Деснянка» з поглибленим вивченням англійської мови, стала переможницею ІІ (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017».
Беручи участь у конкурсі, вона актуалізувала своє педагогічне кредо: «Не важлива кількість зроблених кроків, важлива мета, з якою ти йдеш…». Найцікавішим для себе вона вважає здобуття нових знань і досвіду.
Майстер-клас Анни Миколаївни «Використання технологій латерального мислення у початковій школі» був яскравим, надихав енергією та креативністю. Вона презентувала технологію роботи «Шість капелюхів мислення» Едварда де Боно, вміло залучила учасників майстер-класу до активної діяльності, який може бути для вчителя ключем, як зробити набагато ефективнішою розумову діяльність учнів.
Анна Миколаївна – педагог і особистість, яка надихає і пробуджує дітей до творчості, навчає в атмосфері взаємоповаги, любові й добра. Саме такі враження від її уроку-мандрівки у фантастичну Мовну країну. В процесі виконання практичних завдань діти побували і в Інтернет-кафе, і в «Поетичній світлиці», познайомилися з сім’єю Займенника, писали листа Чародію й надсилали їх «Новою поштою». А як підсумок – створили Галявину вражень, яка краще усіляких промов продемонструвала: «Всі разом посадимо дерева і квіти – проллє дощик і посіє нові знання та нові досягнення».
«Йду в ногу з часом технічного прогресу, з головою пірнаю у веб технології, але разом з тим дарую дітям тепле почуття любові, додаю впевненості та спокою, адже вони чекають на пояснення ще багатьох життєво важливих істин. Моє прагнення – безперервно вчитися, змінювати світ і себе в ньому…» – переконання молодої, але впевненої у своїх силах учительки.
Вітаємо Анну Миколаївну з перемогою та бажаємо їй успіхів у ІІІ (заключному) етапі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017»!
Рибак Ольга Стефанівна: переможець ІІ (міського) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року–2017» у номінації «Інформатика»
Рибак Ольга Стефанівна, учитель Технічного ліцею міста Києва, – переможниця ІІ (міського) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017» у номінації «Інформатика».
«У кожній людині – Сонце. Дайте змогу йому сяяти!» – педагогічне кредо Ольги Стефанівни. Вона компетентний, творчий, ініціативний учитель, справжній майстер своєї справи.
Хвилювання, гордість за себе і за колег, радість від спілкування та задоволення від отриманого досвіду супроводжувало Ольгу Стефанівну протягом усього часу Конкурсу.
Під час представлення навчального проекту на тему «Діаграми навколо нас» учитель презентувала технологічну карту, за якою спланувала самостійну дослідницьку діяльність учнів, поставила перед ними цікаве питання «Чи є діаграма дзеркалом світу?», показала нестандартні види діаграм.
На майстер-класі Рибак О. С. поділилась власними знахідками, розповіла про платформу MOODLE, що дозволяє створити особливий освітній простір, у якому дітям комфортно вчитися, організувати перехід до створення багатошарових кейсів. А головне – вчителю стати наставником, тренером.
Як і щодня на уроках, так і на конкурсному випробовуванні «Урок» Ольга Стефанівна вміло організувала діяльність учнів. Тема уроку «Створення презентацій з використанням майстра автовмісту і шаблонів» не була надскладною, але вразила оригінальністю викладу матеріалу. Конкурсантка швидко знайшла спільну мову з учнями, й урок пройшов у приємній атмосфері взаєморозуміння, в активному самостійному пошуку рішень. Очі дітей світились від захоплення… А несподівана фізкульт-хвилинка сподобалась і учням, і членам журі.
Вітаємо Ольгу Стефанівну із заслуженою перемогою!!!
Медвідь Ольга Михайлівна: переможець ІІ (міського) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року–2017» у номінації «Музичне мистецтво»
Медвідь Ольга Михайлівна, учитель музичного мистецтва спеціалізованої школи №254 з поглибленим вивченням іноземної мови, вперше спробувала свої сили в конкурсі «Учитель року» в 2013 році і стала переможцем районного етапу. Переконана в тому, що випадкових перемог не буває, а успіх приходить до тих, хто рухається вперед, вона знову через чотири роки подала документи на Конкурс – і здобула перемогу в місті.
На конкурсі Ольга Михайлівна виявила себе педагогом-фахівцем, який володіє глибокими знаннями сучасної педагогіки, психології, теорії музичної освіти та естетичного виховання школярів. Уже на контрольній роботі з фахової майстерності вона відірвалася від інших учасників більш ніж на 10 балів!
Під час проведення практичної роботи – розучуванні пісні І.Шамо на слова Д.Луценка «Києве мій» – Ольга Михайлівна продемонструвала педагогічну майстерність. Вона прекрасно грає на фортепіано, має красивий голос.
О.Медвідь – творчий педагог, яка кожен свій урок намагається зробити цікавим і розважальним, ефектним і ефективним, навчає музики через гру і творчу діяльність.
Конкурсний урок на тему «Ноктюрн» подарував дітям незабутню мандрівку до Польщі, а музичним героєм уроку став найромантичніший із композиторів, палкий патріот своєї Батьківщини Ф.Шопен. Ольга Михайлівна вдало провела паралель між визвольною боротьбою Польщі того часу та сьогоденням України. І, як підсумок, розучила з дітьми «Козацьку пісню» сучасного автора Алли Мігай.
Аксененко Іван Ігорович: переможець ІІ (міського) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року–2017» у номінації «Біологія»
Аксененко Іван Ігорович, учитель середньої загальноосвітньої школи №190, став переможцем ІІ (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017» у номінації «Біологія».
Перемога для Івана Ігоровича була і несподіваною, і бажаною! Цього року були й нові конкурсні випробування, які виявились нелегкими, але поруч були колеги, які допомагали та підтримували.
Майстер-клас учителя «Методологія конструювання, перевірки та аналізу тестів з використанням ІКТ», присвячений застосуванню сучасних інформаційних технологій, комп’ютерних програмних засобів навчання, сподобався і журі, і конкурсантам.
Іван Ігорович щодня працює зі своїми учнями спокійно та впевнено, намагаючись прислухатися до думки кожного, підтримує зацікавленість учнів, проводить на уроках біологічні експерименти, використовує демонстрації дослідів при поясненні тем.
Тема конкурсного уроку «Серцевий цикл. Робота серця» включала лабораторне дослідження з фізичними навантаженнями. Виконувати вправи із таким завзятим учителем учням було цікаво, і вони із задоволенням демонстрували активність, вивчаючи серцево-судинну систему.
На уроці Іван Ігорович активно використовував інноваційні методи й технології, нестандартні форми роботи, спонукав учнів продукувати оригінальні ідеї.
Тема навчального проекту була наближеною до практики: «Аквапоніка – розведення риб і рослин як модель штучної екосистеми». Проект сприяв поглибленню знань про роль біологічних наук у формуванні сучасної природничої картини світу. Учасники здобули навички роботи в різновікових групах, змогли не лише навчитися самі, але й навчити один одного, виробили вміння оцінювати свою діяльність.
Вітаємо Івана Ігоровича із перемогою!
Відбувся ІІ (міський) тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2017»
Сучасний столичний учитель — який він? «Професійний, творчий, креативний, енергійний», — заявили учасники ІІ (міського) туру Всеукраїнського конкурсу педагогічної майстерності «Учитель року-2017». У кожному етапі випробувань вони продемонстрували високий рівень методики навчання предмета, представили власний досвід роботи, свої педагогічні ідеї та досягнення, творчий підхід щодо використання сучасних інноваційних технологій.
У 2017 році в ІІ (міському) етапі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року» представили свої професійні здобутки 38 учителів загальноосвітніх навчальних закладів міста Києва. Кожен з конкурсантів подолав непрості випробування Конкурсу і засвідчив, що вміє змагатися та перемагати і своєю невтомною працею готовий оновлювати сучасну освіту.
Всім учасникам дякуємо за участь у Конкурсі й бажаємо творчого натхнення, підкорення нових професійних вершин!
Висловлюємо подяку адміністрації та педагогічним колективам Українського колежу імені В.О.Сухомлинського та гімназії №136 Дніпровського району, ліцею №38 імені В.М.Молчанова Шевченківського району й гімназії біотехнологій №177 Солом’янського району за високий рівень організації ІІ (міського) туру Конкурсу.
Наказ ДОНМС від 29.05.2017 №557 «Про підсумки проведення ІІ (міського) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року–2017»
Стартував ІІ (міський) тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017»
Стартував ІІ (міський) тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017» у номінаціях «Біологія», «Інформатика», «Музичне мистецтво» і «Початкова освіта». Конкурс щороку відкриває нові імена, виявляє педагогів-самородків, які є неперевершеними у своїй справі. Це прекрасна школа зростання педагога, певний етап сходження вгору та стрімкого руху вперед, спілкування з однодумцями, обмін досвідом.
Відкриття фахового Конкурсу відбулося в Інституті післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка. Урочистості розпочалися з піднесеної ноти духовного гімну України Олександра Кониського й Миколи Лисенка, який прозвучав у виконанні конкурсантів номінації «Музичне мистецтво».
Фотогалерея
Стартував ІІ (міський) тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017»
Конкурс «Учитель року» – це прекрасна школа зростання педагога, певний етап сходження вгору та стрімкого руху вперед, спілкування з однодумцями, обмін досвідом.
16 січня 2017 року розпочався ІІ (міський) тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017» у номінації «Біологія».
27 січня 2017 року стартує Конкурс у номінаціях «Інформатика», «Музичне мистецтво» і «Початкова освіта».
Зичимо педагогам успіхів, творчої наснаги, сил, енергії, наполегливості та вдачі в подальших конкурсних перегонах!
Щоденник конкурсу:
Програма ІІ (міського) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017». Номінація «Біологія»
Програма ІІ (міського) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017». Номінація «Інформатика»
Програма ІІ (міського) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017». Номінація «Музичне мистецтво»
Програма ІІ (міського) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017». Номінація «Початкова освіта»
Результати конкурсних випробувань у номінації «Біологія»
Результати конкурсних випробувань у номінації «Початкова освіта»
Результати конкурсних випробувань у номінації «Музичне мистецтво»
Результати конкурсних випробувань у номінації «Інформатика»