Педагоги ДНЗ обговорюють інноваційні практики роботи з родинами

27 лютого 2014 року в Київському міському будинку вчителя відбулося чергове заняття університету науково-педагогічних знань вихователів-методистів ДНЗ «Метод проектів у роботі з батьками». Розглядалися інноваційні практики роботи з родинами зокрема, питання організації проектної діяльності з батьками в умовах дошкільного навчального закладу.
Програма заходу
Г.В.Смольникова. Інноваційні практики роботи з батьками (проектна діяльність): тези виступу
Т.В.Кущова, Л.Г.Німак. Батьківські родзинки для кожної дитинки: Інноваційний освітній проект творчої співпраці батьків, дітей і педагогів: презентація
Л.І.Меленець. Проекти роботи з родинами в ДНЗ м. Києва (за результатами міського конкурсу 2013 р.): презентація
Було обговорено результати міського конкурсу проектів роботи з батьками в ДНЗ м. Києва (сучасний стан проектної діяльності, проблеми та перспективи). Йшлося і про реалізацію конкретних проектів: «Театр моди в дитячому садку» та «Професії наших батьків».
Захід було організовано кафедрою методики та психології дошкільної і початкової освіти Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка.
У виступі доцента кафедри методики та психології дошкільної і початкової освіти ІППО КУ імені Бориса Грінченка, кандидата психологічних наук Г.В.Смольникової (на фото) йшлося про інноваційні практики роботи з родинами з використанням методу проектів. Доповідач надала методичні поради щодо розробки проекту, в якому беруть участь педагоги, батьки і діти.
Сучасний стан проектної діяльності з батьками в ДНЗ м. Києва було висвітлено у виступі методиста НМЦ дошкільної і початкової освіти ІППО КУ імені Бориса Грінченка Л.І.Меленець. Було проаналізовано підсумки проведеного в 2012-2013 навчальному році міського конкурсу проектів на кращу організацію роботи з батьками у ДНЗ. Досвідом роботи з реалізації проектів «Професії наших батьків», «Театр моди в дитячому садку» поділилися директори дошкільних закладів Т.В.Кущова (ДНЗ №89 Дарницького району) та Л.Г.Німак (ДНЗ №398 Солом’янського району).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*