Воркшоп «Екологічні проекти: від ідеї до реалізації»
![](https://ippo.kubg.edu.ua/wp-content/uploads/2018/11/ecology_projects.jpg)
7 грудня 2018 року в Дитячому оздоровчо-екологічному центрі Оболонського району було проведено воркшоп «Екологічні проекти: від ідеї до реалізації». Захід організовано Науково-методичним центром гуманітарної освіти та виховання ІППО Київського університету імені Бориса Грінченка.
Учасники заходу обговорили велику кількість педагогічних ідей. У виступах йшлося про методику розвитку практичних навичок, необхідних для формування екологічної компетентності учнівської молоді.
І.М.Салій. Екофорум 2016-2019: від ідеї до реалізації: презентація
І.М.Санковська. Ресурси міжнародних екологічних проектів для роботи в сучасній школі: презентація
Залишити відповідь