У пам’яті немає часу
![](https://ippo.kubg.edu.ua/wp-content/uploads/2018/12/f.levitas.jpg)
Проект Національного музею історії України в Другій світовій війні «Музейна платформа історика» набирає популярності. Мета проекту – організація зустрічей із провідними істориками з метою висвітлення та обговорення маловідомих і проблемних питань історії України у Другій світовій війні.
23 листопада 2018 року гостем платформи став Фелікс Левітас – доктор історичних наук, професор, завідувач кафедри історичної та громадянської освіти ІППО КУ імені Бориса Грінченка. Фелікс Львович – автор книг «Друга світова війна: український вимір» та «Бабин Яр. Долі і пам’ять». Дослідженню трагедії Бабиного Яру та питанням ушанування Праведників народів світу Фелікс Львович присвятив своє життя. Науковець розповідав про страх, мовчання, сором, які панували в післявоєнний період, про те, як трагедія єврейського народу замовчувалася і приховувалася радянськими спецслужбами.
Детальніше за посиланням – http://www.warmuseum.kiev.ua/_all-news-images/2018/23.11/news.html
Залишити відповідь