ХV Всеукраїнський турнір юних інформатиків
![](https://ippo.kubg.edu.ua/wp-content/uploads/2016/06/turnir_junyh_informatykiv.jpg)
Для молоді, яка планує пов’язати своє майбутнє з інформаційними технологіями, програмним забезпеченням та комп’ютерними інноваціями, є можливість випробувати свої сили на ХV Всеукраїнському турнірі юних інформатиків, фінальний етап якого відбудеться в жовтні-листопаді 2016 року.
Отримати інформацію щодо умов участі у фінальному етапі XV Всеукраїнського турніру юних інформатиків 2016 року можна за тел. (063) 99-333-66, e-mail: obdarovani.iitzo@ukr.net (Паньков Андрій Вікторович).
Лист МОН України від 17.06.2016 №2.1/10-1480 «Про проведення фінального етапу ХV Всеукраїнського турніру юних інформатиків»
Залишити відповідь