Персональна виставка талановитої художниці, нашої колеги Cтелли Лясоти

Картина – не слово, вона відображає одну-єдину мить, але цією миттю про життя сказано все… Цей афоризм без перебільшення стосується кожної з картин талановитої художниці, викладача ІППО КУ імені Бориса Грінченка Стелли Лясоти. Відкриття персональної виставки художниці відбулось 11 вересня 2015 року в залі Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В.О.Сухомлинського. Виставка має назву «Impressions», і вона дійсно викликає незабутні емоції.
Презентація персональної виставки живопису «Impressions» Стелли Євгенівни Лясоти на веб-сайті Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В.О.Сухомлинського НАПН України
Віртуальна галерея графічних робіт
Виставка в ІППО графічних робіт Стелли Лясоти
Особливе зацікавлення викликали роботи «Золоті риби», «Грушки з квітками», «Первоцвіт», «Золоте», «Весна-весна», «Весна. Дача», «На вікні». Відвертість і безпосередність у сприйнятті життя, невичерпний оптимізм, світлий гумор і тонка іронія – визначальні риси творів Стелли Лясоти. Художницю не цікавить сьогоденна кон’юнктура, вона не прагне бути модною. Мисткиня просто любить життя і передає нам цю любов через поліфонію кольорів і значень.
755299Прості й невибагливі мотиви, правдивість відтворення природного оточення, фрагментарні зображення й багатопланові композиції передають спокій і розміреність. Привертають увагу виконані в авторській техніці натюрморти, експериментальні, виконані на чорному тлі (зазвичай, художники чорний колір використовують дуже обережно). Чудові й роботи, виконані в академічному стилі: пастель, олійний живопис. Роботи Стелли Лясоти сприймаються легко – як роботи художників-імпресіоністів.
Стеллу Євгеніївну прийшли привітати члени Спілки художників, колеги – працівники Інституту, а також викладачі Мистецького інституту художнього моделювання та дизайну імені Сальвадора Далі, викладачі та студенти освітніх закладів міста.
Художнику-педагогу говорили багато теплих слів – дякували за неординарну творчість, яка нікого не залишає байдужим.
Усіх без винятку зачарувала робота «Риба бажань»: для здійснення омріяного кожному хотілося торкнутися чарівної рибки, хоча, за словами автора, картина була задумана як жартівлива…
Тож побажаймо нашій колезі, незмірно талановитій, прекрасній у виявах своєї творчості Стелі Лясоті все нових і нових успіхів!
Довідково. Стелла Євгеніївна Лясота – методист з образотворчого мистецтва науково-методичного центру гуманітарної освіти і виховання, викладач кафедри методики та психології ІППО КУ імені Бориса Грінченка.
Закінчила Одеське державне художнє училище імені М.Грекова та факультет образотворчого мистецтва КМПУ імені Бориса Грінченка. Працювала в ЗНЗ Києва та Мистецькому інституті художнього моделювання та дизайну імені Сальвадора Далі. Живописні та графічні роботи Стелли Євгеніївни експонувалися на Всеукраїнських і міських художніх виставках. Має публікації у фахових виданнях.
Забезпечує організацію та зміст підвищення кваліфікації вчителів образотворчого мистецтва ЗНЗ, керівників гуртків естетичного профілю та художньо-прикладного мистецтва, учителів, що викладають курс «Мистецтво» «Художня культура». Консультує з питань методики викладання образотворчого мистецтва в ЗНЗ та оновлення змісту художньо-естетичного виховання в школі, застосування інноваційних методик та практик. Бере якнайактивнішу участь в організації та проведенні ІІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з образотворчого мистецтва.

One Response to Персональна виставка талановитої художниці, нашої колеги Cтелли Лясоти

 1. Avatar Барбазюк Оксана сказав:

  Стелло, ти супер!
  Ми в захваті від твоїх творінь!
  Бажаємо натхнення та творчих успіхів!
  До зустрічі завтра на майстер-класі.
  колектив НМЦ координації методичної роботи та освітніх вимірювань

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*