Засідання Вченої ради ІППО КУ імені Бориса Грінченка 18 грудня 2014 року

18 грудня 2014 року відбулося чергове засідання Вченої ради ІППО КУ імені Бориса Грінченка. Було обговорено питання поглиблення процесу інформатизації різних напрямків діяльності Інституту. Доцент кафедри природничо-математичної освіти і технологій І.П.Воротникова розповіла про використання ІКТ для створення Е-середовища Київського університету імені Бориса Грінченка та впровадження рейтингової системи співробітників. В.В.Бойченко, завідувач НМЦ інформаційних технологій, розповів про інформатизацію як фактор підвищення якості освітньої та управлінської діяльності ІППО.


Ю.В.Беззуб, старший викладач кафедри суспільно-гуманітарної освіти та виховання, окреслив проблеми у викладанні українознавства в навчальних закладах столиці та шляхи їхнього подолання.
У зв’язку зі зміною структури закладу було затверджено нові Положення структурних підрозділів Інституту. Підбито підсумки стажування наукових працівників у 2014 році, затверджено план стажування на 2015 рік.
Було обговорено й затверджено передовий педагогічний досвід Ю.Б.Шведової, учителя інформатики Кловського ліцею №77 Печерського району м.Києва. Члени Вченої ради схвалили навчально-методичні матеріали педагогів дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів столиці, які пройшли апробацію в навчально-виховному процесі.
На засіданні було обговорено та схвалено до друку низку рукописів: першої книжки «Казковий світ моря» з серії творчо-пізнавальних книжок «Казковий світ природи» за загальною редакцією А.Ю.Кульбіди. Погоджено навчальну програму «Психологія» (1 рік навчання) відділення хімії та біології, секції психологія для учнів-дослідників Київської Малої Академії учнівської молоді автора С.І.Редько, кандидата психологічних наук, доцента.

Ю.В.Беззуб. Про викладання українознавства в навчальних закладах м.Києва

Ю.Б.Шведова. Розробка та впровадження послідовної програми курсу інформаційних технологій для 5-11 класів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*