Квітковий світ Катерини Білокур: заняття з елементами музейної педагогіки в ДНЗ

20 листопада 2014 року в ДНЗ №444 Дніпровського району столиці було проведено заняття «Бережи природу! Квітковий світ Катерини Білокур». Захід відбувся в рамках експерименту з музейної педагогіки, який проводить ДНЗ.
Партнером освітян виступив Національний музей українського народного декоративного мистецтва, у залах якого вихованці садочка мали можливість і погратися, і пропрацювати.
Вікіпедія: Катерина Білокур
Ольга Дудар. Квітковий світ Катерини Білокур: методична розробка розвивальної гри для дітей середнього дошкільного віку
Національний музей українського народного декоративного мистецтва: Пам’яті Катерини Білокур присвячується
Марія Селезенєва, учениця Києво-Печерського ліцею №171 “Лідер”. Катерина Білокур: презентація
5Заняття складалося з трьох частин:
– попередньої підготовки, здійсненої педагогами ДНЗ. З використанням сучасних засобів ІКТ (мультимедійної презентації) дітей ознайомили з творами видатної художниці;
– розвивальної гри «Квітковий світ Катерини Білокур», проведеної науковим керівником експерименту О.В.Дудар;
– майстер-класу з петриківського розпису, проведеного Г.І.Безкоровайною, заступником Генерального директора Національного музею українського народного декоративного мистецтва з науково-освітньої роботи.
Упродовж заняття діти були активні, почувалися вільно, виявляли неабияку творчість і бажання отримувати все нові й нові знання. Саме це й було основною метою заходу, адже навчити підростаюче покоління одержувати знання і вміння в різних, не лише освітянських закладах дуже важливо.
Батьки вихованців ДНЗ та методисти закладу мали можливість переконатися, наскільки цікавими та корисними є заняття з елементами музейної педагогіки.
Хочемо подякувати співробітникам Національного музею українського народного декоративного мистецтва за надану дітям і дорослим можливість зануритися в чудовий світ видатної української художниці!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*