Працює Університет науково-педагогічних знань вихователів-методистів ДНЗ

13 листопада 2014 року відбулося чергове заняття Університету науково-педагогічних знань вихователів-методистів ДНЗ, організоване кафедрою методики та психології дошкільної і початкової освіти ІППО КУ імені Бориса Грінченка. Тема заходу – «Використання здоров’язбережувальних та здоров’яформувальних технологій у роботі з дітьми дошкільного віку». У заході взяло участь 265 вихователів-методистів ДНЗ столиці.
Провідний спеціаліст комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Наталія Петрівна Лимаренко ознайомила педагогів із педагогічним досвідом дитячих дошкільних закладів – переможців Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в ДНЗ 2014 р. Це ДНЗ №5 «Капітошка» м.Буча; №9 «Барвистий віночок» м.Кам’янець-Подільський; №20 «Посмішка» м.Суми.
Програма заходу
Про підсумки конкурсу на кращий стан фізичного виховання в дошкільних навчальних закладах
Г.В.Смольникова. Використання здоров’язбережувальних та здоров’яформувальних технологій в освітніх закладах м.Києва: презентація
Про використання здоров’язбережувальних та здоров’яформувальних технологій в освітніх закладах Києва йшлося у виступі доцента кафедри методики та психології дошкільної і початкової освіти ІППО КУ імені Бориса Грінченка, кандидата психологічних наук Галини Валентинівни Смольникової. Було надано методичні поради щодо створення в ДНЗ сприятливих умов для розвитку, виховання та навчання дітей, зокрема для оптимальної організації їхньої рухової діяльності. Доповідач наголосила на необхідності застосування інноваційних оздоровчих технологій вихователями, інструкторами з фізкультури, психологічною та медичною службою ДНЗ.
Досвідом роботи з формування в дітей дошкільного віку навичок здорового способу життя поділилася вихователь-методист ДНЗ №205 Ольга Миколаївна Архіпченко (переможець Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в ДНЗ 2014 р. в номінації «Кращий дошкільний навчальний заклад компенсуючого типу»).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*