Дитячі логопеди й ортодонти: упевнені кроки до співпраці

До участі в засіданні методичного об’єднання вчителів-логопедів м. Києва, що відбулося 28 березня 2014 року, було запрошено фахівців Австралійського ортодонтичного центру, серед завдань якого – допомога дітям із порушеннями мовлення засобами м’язової гімнастики (міогімнастики).
Клініка «Австралійський ортодонтичний центр» у Києві
Інтерв’ю Джона Флаттера міжнародному журналу “Image.ua”
Про програму «Здоровий хребет»
Олена Левковська. Причини порушення прикусу дитини та вплив прикусу на вимовляння звуків: презентація
Керівник Австралійського ортодонтичного центру в м. Києві Олена Левковська розповіла про причини і профілактику міофункціональних порушень у дітей. Програма Центру націлена на людей різного віку, проте найкраще вона підходить для дітей 3-х – 9-ти років. У програмі задіяні лікар, дитина та батьки.
Застосування Центром методики ранньої корекції міофункціональних порушень суттєво впливає на формування в дітей артикуляційної бази. Інформація виявилася надзвичайно важливою для вчителів-логопедів, які, працюючи з дітьми, використовують м’язову гімнастику. Бажаних результатів у подоланні мовленнєвих порушень їхні підопічні досягають якнайшвидше.
Керівник клініки, професор Лондонського Королівського Університету Джон Флаттер застостовує методи, засновані на використанні гімнастики м’язів обличчя та корекції дихання. Таку методику він упроваджував у Англії, Азії, Австралії, нині програма успішно втілюється в Австралії, Німеччині та Україні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*