Освітній форум «Інноваційні рішення в закладах загальної середньої освіти Києва в умовах війни»

12 червня 2024 року в Київському Палаці дітей та юнацтва відбувся освітній форум «Інноваційні рішення в закладах загальної середньої освіти Києва в умовах війни».

Участь у форумі взяли Інститут післядипломної освіти Університету Грінченка та 20 столичних шкіл різних типів і форм власності: 6 – приватної, 14 – комунальної.

Програма заходу передбачала проведення низки семінарів, презентацій, майстер-класів, дискусійних панелей і тренінгів із актуальних питань інноваційного розвитку освіти за участю провідних фахівців і науковців Університету Грінченка, керівників закладів освіти та педагогів-практиків Києва.

Учасники форуму презентували свої інноваційні ідеї, рішення, проєкти та розробки, зокрема з таких тем: соціально-емоційне навчання; розвиток білінгвального середовища; STEM-освіта; інфомедійна грамотність; подолання освітніх втрат; розвиток лідерства, дослідження можливостей ШІ/ЛІ; інновації в системі підвищення кваліфікації педагогічних працівників столиці, психологічна підтримка учасників освітнього процесу та інші.

Також під час події були відзначені найкращі інноваційні практики.

Якщо ви знайшли помилку в сертифікаті – напишіть листа на електронну пошту nv.ippo@kubg.edu.ua .

Фоторепортаж
Відеорепортаж
Сертифікати учасників
Сертифікати (оргкомітет)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*