Казкотерапія для всіх
![](https://ippo.kubg.edu.ua/wp-content/uploads/2017/12/oksana_matvijchuk_vystup_na_lektsii.jpg)
23 грудня 2017 року в Педагогічному музеї України відбулася інтерактивна лекція та педагогічна консультація на тему «Казкотерапія». Ведучі заходу – справжні фахівці своєї справи:
Олена Лесечко – практикуючий психолог Національної бібліотеки України для дітей, Яна Горбунова – казкотерапевт, автор терапевтичних казок для дітей («Янині казки»), Оксана Матвійчук – доцент ІППО Київського університету імені Бориса Грінченка.
Захід проведено в межах реалізації освітнього проекту Педагогічного музею України — Циклу інтерактивних лекцій «Педагогіка дитинства: нове життя «старих» методик навчання і виховання» (у форматі педагогічних консультацій для всіх охочих). Співорганізатор — Інститут післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка.
Педагогічний музей України
Т.Зінкевич-Євстігнєєва. Казкотерапія: презентація виступу
Залишити відповідь