Громадська акція Єднання України «Труханівська Січ»
![](https://ippo.kubg.edu.ua/wp-content/uploads/2017/07/agitpojizd_trukhanivska_sich.jpg)
За ініціативи громадської організації «Родина Героїв «Небесної Сотні» та за підтримки МОН України продовжено проект «Потяг Єднання України «Труханівська Січ».
Громадська акція 8-й потяг Єднання України «Труханівська Січ» відбудеться з 24 червня по 31 липня 2017 року. Програмою акції передбачено відвідування Херсонської, Миколаївської, Донецької, Луганської, Чернігівської, Львівської, Хмельницької, Вінницької, Черкаської та Київської областей.
До участі в заході запрошуються учні ЗНЗ та вихованці позашкільних навчальних закладів, лідери учнівського самоврядування.
Координатор проекту – Олена Іванова, тел. (067)220-40-08, (099)710-90-45. Вичерпна інформація — на сторінці в соціальній мережі Facebook: Волонтерський Агітпотяг «Труханівська Січ».
Залишити відповідь