Засідання Вченої ради ІППО КУ імені Бориса Грінченка 22 вересня 2016 року
![](https://ippo.kubg.edu.ua/wp-content/uploads/2014/05/215.jpg)
22 вересня 2016 року відбулося засідання Вченої ради ІППО КУ імені Бориса Грінченка. Голова Вченої ради, директор ІППО М.Ф.Войцехівський окреслив перспективи розвитку запровадженого в 2016-2017 навчальному році принципово нового формату курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників, Заступник директора з науково-методичної роботи С.В.Івашньова підбила підсумки роботи Вченої ради Інституту в 2015-2016 навчальному році та розповіла про основні напрями її роботи в майбутньому. Заступник директора з навчально-методичної роботи О.В.Кочерга ознайомив із планом роботи Інституту в 2016-2017 н.р. У виступі завідувача кафедри методики мов та літератури Н.М.Дикої йшлося про виконання працівниками кафедри корпоративного стандарту Київського університету імені Бориса Грінченка щодо публікацій у Scopus та WoS. Затверджено план стажування науково-педагогічних працівників ІППО в 2017 році. С.В.Івашньова ознайомила з правилами участі в Конкурсі на здобуття премії імені Бориса Грінченка.
Залишити відповідь