Засідання Вченої ради ІППО КУ імені Бориса Грінченка 26 травня 2016 року
![](https://ippo.kubg.edu.ua/wp-content/uploads/2016/06/vchena_rada.jpg)
26 травня 2016 року відбулося засідання Вченої ради ІППО КУ імені Бориса Грінченка. Завідувачі кафедр Ф.Л.Левітас, Г.Д.Щекатунова та Я.Ю.Якунін висвітлили роль Інституту педагогічної освіти в організації самоосвітньої діяльності педагогічних працівників. Про результати апробації навчально-методичної літератури в 2015-2016 навчальному році доповіла заступник директора С.В.Івашньова. Стан роботи з методистами-кореспондентами науково-методичних центрів Інституту в поточному навчальному році проаналізувала старший викладач кафедри методики суспільно-гуманітарної освіти та виховання Н.Р.Петрощук. Члени Вченої ради обговорили та затвердили передовий педагогічний досвід директора С.А.Манзер та заступника директора Колегіуму «Олімп» Н.В.Цілик.
С.А.Манзер, Н.В.Цілик. Інформаційне та організаційно-методичне забезпечення становлення успішної в соціумі особистості в навчально-виховному процесі колегіуму «Олімп»: презентація виступу
Н.Р.Петрощук. Організація роботи з методистами-кореспондетами: презентація виступу
Залишити відповідь