Вітаємо із закінченням 2015-2016 навчального року!
![](https://ippo.kubg.edu.ua/wp-content/uploads/2016/05/ostannij_dzvonyk.jpg)
Свято Останнього дзвоника – день у житті школи особливий. Поздоровляємо із закінченням навчального року освітян! Спасибі Вам за Вашу невтомну працю, відповідальність, відданість справі! Хай оминають Вас нещастя й негоди! Миру й добробуту! Міцнющого Вам здоров’я, невичерпної енергії, оптимізму, натхнення, удачі!
Вітаємо із завершенням шкільного навчання випускників: нині вони вирушають у самостійне доросле життя. Бажаємо їм упевненості у своїх силах, невичерпного завзяття, здійснення обміркованих планів і заповітних мрій!
Залишити відповідь