Навчання вчителів, які працюватимуть у 5-7 та 8-9 класах НУШ

Протягом червня-грудня 2025 року Інститут післядипломної освіти Київського столичного університету імені Бориса Грінченка проводить навчання педагогів, які будуть працювати в 5-7-х та 8-9-х класах 2025/2026 н. р. та навчатимуться за новим Державним стандартом базової середньої освіти (НУШ).
Навчання розраховане на 30 годин (1 кред. ЄКТС) та складається з 6 занять у онлайн-форматі (вебінари) або 3 дні очно на базі Інституту.
Додатково проводиться навчання для асистентів вчителів, які працюють в інклюзивних класах (програма розрахована на 30 год., 1 кред. ЄКТС) та для практичних психологів ЗЗСО, які здійснюють психологічний супровід учасників освітнього процесу НУШ (програма розрахована на 10 год., 0.33 кред. ЄКТС).
Довідки за тел.: (044/097) 294-08-73 – Навчальний відділ
курси НУШ
Вивчення нового.
Вітаю, потрібні курси з біології в 7 класі НУШ.
Добрий день!
Реєструйтесь!
7 клас НУШ Іноземна мова
Курси НУШ 5 клас
Українська мова та література
Зарубіжна література