Відбувся ІІ (міський) етап ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
![](https://ippo.kubg.edu.ua/wp-content/uploads/2024/01/taras_shevchenko.jpg)
13 січня 2024 року відбувся ІІ (міський) етап ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Конкурс проводився очно в закладах освіти міста Києва.
У конкурсі взяли участь 746 учнів ЗЗСО (5-11 класи), 27 учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти, 14 студентів ЗВО І-ІІ рівнів акредитації, 21 студент ЗВО ІІІ-ІV рівнів акредитації та 8 курсантів ЗВО.
Вітаємо переможців ІІ (міського) етапу ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка!
Залишити відповідь