Дискусійний майданчик вчителів інформатики
![](https://ippo.kubg.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/dyskusijnyj_majdanchyk_vchyteliv_informatyky.jpg)
Учителі інформатики цьогоріч провели засідання у школі І-ІІІ ступенів № 78 міста Києва. Педагоги мали змогу долучитися до обговорення актуальних питань реформування інформатичної галузі НУШ разом зі спікерами: Світланою Литвиновою, докторкою педагогічних наук, заступницею директора з наукової роботи Інституту цифровізації освіти НАПН України та Олександром Рудиком, кандидатом фізико-математичних наук, доцентом Інституту післядипломної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка.
Залишити відповідь