9 березня – 204 роки з дня народження Т.Г.Шевченка
![](https://ippo.kubg.edu.ua/wp-content/uploads/2018/03/taras_shevchenko.jpg)
Його ім’я стало символом України. Його називають провісником нового життя, народним пророком, титаном духу, який уболівав за долю рідного народу, тому й залишив нащадкам духовний заповіт, що передається із покоління в покоління, від роду до роду. Духовну велич і красу українського слова він підніс на найвищу височінь. Тарас Шевченко був, є і навіки залишиться найголовнішою особистістю у становленні нашої держави.
Сторінка Шевченка на сайті Інституту
Залишити відповідь