До уваги педпрацівників усіх регіонів України та приватних закладів

Інститут післядипломної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка запрошує працівників ЗДО, ЗЗСО, ЗПО, ПТНЗ усіх* регіонів України на курси підвищення кваліфікації за очно-дистанційною та дистанційною формою навчання.

Освітні програми включають:
–  практичні заняття, індивідуальні консультації, круглі столи;
– тренінгові методи навчання з використанням комп’ютерних технологій;
– відвідування вибіркових заходів (занять, круглих столів, дискусій, семінарів, екскурсій тощо);
– опрацювання дистанційних модулів за місцем проживання.

Навчання здійснюється заочною, очно-дистанційною формою.
Після успішного завершення навчання слухачі отримують Свідоцтво або Сертифікат про підвищення кваліфікації державного зразка.
Фінансування підвищення кваліфікації в Інституті здійснюється за кошти юридичних та/або фізичних осіб.

Адреса: м. Київ, проспект П. Тичини, 22-А (приміщення ЗЗСО № 81)
Довідки за тел.: (073) 294-27-00, (098) 294-27-00
E-mail:  l.overchenko@kubg.edu.ua, v.makovska@kubg.edu.ua

Реєстрація на курси підвищення кваліфікації
(працівники всіх регіонів України крім м.Києва*)

Примітка: *- працівники освітньої галузі міста Києва проходять курси підвищення кваліфікації відповідно до пропонованих програм та реєструються самостійно.