Засідання Вченої ради ІППО КУ імені Бориса Грінченка 19 лютого 2015 року

19 лютого 2015 року відбулося засідання Вченої ради ІППО КУ імені Бориса Грінченка. Завідувач кафедри методики суспільно-гуманітарної освіти Ф.Л.Левітас ознайомив присутніх зі змістом роботи Авторської школи з історії, мета якої – допомогти молодим педагогам адаптуватися та самореалізуватися в освітньому просторі столиці.


Завідувач НМЦ інклюзивної освіти Н.З.Софій розповіла про здійснені підрозділом заходи на виконання Конвенції ООН «Про права людей з інвалідністю». Роботу було проведено в контексті підготовки педагогів столиці до роботи з дітьми, які мають особливі потреби.
О.І.Кепканова, завідувач НМЦ практичної психології та соціальної роботи, розкрила роль психологічної служби в організації шкільного простору як засобу адаптації дітей із сімей вимушених переселенців. На засіданні було обговорено та схвалено методичні рекомендації «Забезпечення фасилітуючого шкільного простору як засобу адаптації та реабілітації дітей вимушених переселенців» для психологів та соціальних педагогів (автори – Ю.А.Ларіна, І.Ю.Никонова, за редакцією О.І.Кепканової). Схвалено навчально-методичні матеріали, що пройшли апробацію в навчально-виховному процесі, автори яких – педагоги дошкільних, загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів Голосіївського, Дарницького, Дніпровського, Оболонського, Печерського, Святошинського та Шевченківського районів м.Києва. Погоджено зміни в складі методистів-кореспондентів НМЦ гуманітарної освіти та виховання, кафедри методики природничо-математичної освіти і технологій.

Н.З.Софій. Виконання Конвенції ООН «Про права людей з інвалідністю» (у контексті підготовки педагогів м.Києва)

О.І.Кепканова. Роль психологічної служби в організації шкільного простору як засобу адаптації дітей із сімей вимушених переселенців

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*