Засідання Вченої ради ІППО 22 січня 2015 року

22 січня 2015 року відбулося засідання Вченої ради ІППО КУ імені Бориса Грінченка. Було заслухано й обговорено звіти завідувачів кафедр та науково-дослідної лабораторії про виконання науково-дослідної теми Інституту «Сучасне інформаційно-методичне професійне середовище педагогів як ефективний засіб розвитку фахових компетентностей освітян столиці».


Заступник директора В.І.Ковальчук надав інформацію про стан і перспективи організаційно-управлінського забезпечення міжнародної діяльності ІППО. Завідувач НМЦ дошкільної і початкової освіти Л.В.Кравчук розповіла про забезпечення якості шкільної початкової освіти як складової процесу оновлення освітньої системи м.Києва.
Члени Вченої ради обговорили й затвердили передовий педагогічний досвід «Використання інформаційно-комунікаційних технологій як способу оптимізації процесу корекції усного мовлення та розвитку пізнавальної активності дітей-логопатів» учителя-логопеда ДНЗ №590 Оболонського району І.Ю.Дем’янчук.
Було обговорено та рекомендовано до друку рукописи регіональної програми розвитку дітей старшого дошкільного віку «Маленький киянин» (науковий редактор та упорядник А.М.Гончаренко) та експериментальної освітньої програми «Щасливе дитинство» для дітей дошкільного віку (впровадження навчально-виховної системи К.Д.Ушинського в сучасних умовах ДНЗ) за загальною редакцією В.І.Ковальчука. Схвалено навчально-методичні матеріали педагогів дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів м.Києва, що пройшли апробацію в навчально-виховному процесі. Продовжено термін діяльності методистів-кореспондентів Л.І.Перепелиці, вчителя СШ №207 Деснянського району (кафедра методики та психології дошкільної і початкової освіти; методичний керівник Л.В.Кравчук) та О.А.Зелінської, учителя СШ із поглибленим вивченням іноземних мов №112 імені Т.Шевченка Голосіївського району (кафедра суспільно-гуманітарної освіти та виховання; методичний керівник Н.П.Клименко).

Г.Д.Щекатунова. Виконання наукової теми кафедри методики та психології дошкільної і початкової освіти

Ф.Л.Левітас. Виконання наукової теми кафедри суспільно-гуманітарної освіти та виховання

В.М.Буренко. Виконання наукової теми кафедри методики мов та літератури

Я.Ю.Якунін. Виконання наукової теми кафедри методики природничо-математичної освіти і технологій

Л.О.Базиль. Про виконання науково-дослідної теми Інституту

В.І.Ковальчук. Про організаційно-управлінське забезпечення міжнародної діяльності ІППО: стан та перспективи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*