Досвід роботи заступника директора з навчально-виховної роботи, вчителів індивідуальної роботи з розвитку слухового сприймання та формування вимови спеціальної школи-інтернату І-ІІІ ступенів №9 Голосіївського району м. Києва Т.І.Москаленко, Н.О.Курушкіної, М.В.Коноваленко (2014)

Тема досвіду: «Організація індивідуальних занять із розвитку слухового сприймання та формування вимови з використанням ІК технологій учителями індивідуальної роботи в спеціальній школі для дітей зі зниженим слухом».
Адреса досвіду: спеціальна школа-інтернат І-ІІІ ступенів №9 Голосіївського района м. Києва.
Автори досвіду: Москаленко Тетяна Іванівна, Курушкіна Наталія Олексіївна, Коноваленко Марія Вікторівна.
Суть досвіду полягає в організації індивідуальних занять із розвитку слухового сприймання та формування вимови з використанням інформаційно-комунікативних технологій, поєднання вчителями спеціальної школи для дітей зі зниженим слухом при проведенні індивідуальних занять традиційних та інноваційних методів роботи, застосування апаратно-програмних методичних комп’ютерних комплексів з корекційно-розвитковими програмами «Живий звук».
Матеріали досвіду:
Структура індивідуального заняття
Т.І.Москаленко. Дидактичний матеріал до індивідуального заняття «Історичний матеріал Голодомор 1932-1933 рр», 5 клас: презентація
Н.О.Курушкіна. Робота над текстом «У їдальні», 2 клас: презентація
М.В.Коноваленко. Робота над текстом «Частини тіла», 2 клас: презентація
Т.І.Москаленко. Робота над текстом «Головне місто держави», 6 клас: презентація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*