Засідання міської експертної комісії 26 березня 2014 року

26 березня 2014 року в ІППО КУ імені Бориса Грінченка відбулося засідання міської експертної комісії з проведення дослідно-експериментальної роботи. Порядком денним засідання передбачалося представлення, експертиза й обговорення 12-ти експериментальних проектів.
Особливий інтерес присутніх викликав звіт про перебіг і результати дослідно-експериментальної роботи за темою «Соціально-педагогічні умови впровадження технології психолого-педагогічного проектування взаємодії дорослого з дитиною «Радість розвитку» в дошкільних навчальних закладах», що проводиться на базі дошкільних навчальних закладів Оболонського району в м. Києві (ДНЗ №523, №580 «Ольвія», №589, №613, №661).
Т.О.Піроженко. Соціально-педагогічні умови впровадження технології психолого-педагогічного проектування взаємодії дорослого з дитиною «Радість розвитку» в дошкільних навчальних закладах: презентація
І.В.Олійник. Рівневе навчання та рівнево-ступеневе оцінювання: презентація
Т.С.Пипченко. Використання елементів музейної педагогіки в навчально-виховному процесі СШДС «Кияночка»: презентація
О.М.Філіпчук. Упровадження мультипрофільного навчання в середній загальноосвітній школі: презентація
О.А.Цимбалюк. Організаційно-педагогічні умови розбудови білінгвальної спеціалізованої школи І ступеня як закладу інноваційного типу розвитку: презентація
На засіданні комісії було представлено звіти про перебіг та результати дослідно-експериментальної роботи з таких тем: «Соціально-педагогічні умови впровадження «Технології психолого-педагогічного проектування взаємодії дорослого з дитиною «Радість розвитку» у дошкільних навчальних закладах», (ДНЗ №523, №580 «Ольвія», №589, №613, №661), «Рівневе навчання та рівнево-ступеневе оцінювання» (Політехнічний ліцей НТУУ «КПІ»), «Використання елементів музейної педагогіки у навчально-виховному процесі СШДС «Кияночка», (СШДС «Кияночка»), «Упровадження мультипрофільного навчання в середній загальноосвітній школі», (СЗШ №66), «Упровадження моделі громадсько-активної школи в загальноосвітньому навчальному закладі» (СЗШ №9, СЗШ №223, СЗШ №50).
Члени комісії одноголосно ухвалили рішення про схвалення наданих звітів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*