Засідання Вченої ради ІППО 20 березня 2014 року

20 березня 2014 року відбулося засідання Вченої ради ІППО КУ імені Бориса Грінченка. Про виконання наукової теми Інституту звітували завідувач кафедри методики мов і літератури В.М.Буренко та завідувач кафедри методики природничо-математичної освіти і технологій Я.Ю.Якунін. Завідувач НМЦ інформаційних технологій В.В.Бойченко доповів про хід виконання Концепції розвитку інформаційно-комунікаційних технологій у навчальній, науково-методичній та організаційно-технічній діяльності ІППО. Про особливості науково-методичної підтримки вчителів технологій в умовах оновлення освіти розповіли методисти НМЦ технологій Н.І.Боринець та В.В.Гавронський.


На засіданні було обговорено й затверджено передовий досвід «Організація правової освіти та правового виховання громадянина України, здатного жити в правовій державі» педагогічного колективу гімназії №191 ім.П.Тичини та досвід «Система роботи з обдарованими дітьми в умовах інноваційного розвитку освіти» завідувача відділу обдарованої дитини управління освіти Оболонської в місті Києві державної адміністрації Т.К.Рибачек. Вчена рада затвердила навчально-методичні матеріали педагогів столичних ЗНЗ, які пройшли апробацію в навчально-виховному процесі.
Членами Вченої ради було обговорено та схвалено авторські програми педагогічних працівників Київського міського палацу дітей та юнацтва і КПНЗ «Київська Мала академія наук учнівської молоді». Обговорювалися формати проведення серпневих конференцій педагогів столиці.

В.В.Бойченко. Про хід виконання Концепції розвитку інформаційно-комунікаційних технологій у діяльності ІППО КУ імені Бориса Грінченка

І.В.Воронова. Організація правової освіти та правового виховання громадянина України, здатного жити в правовій державі

Т.К.Рибачек. Система роботи з обдарованими дітьми в умовах інноваційного розвитку освіти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*