2 жовтня – День працівників освіти
![](https://ippo.kubg.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/z_dnem_pratsivnykiv_osvity-300x225.jpg)
Шановні освітяни! Прийміть щирі вітання і глибоку вдячність за Вашу самовіддану працю, людяність, мудрість і терпіння, за тепло, яке Ви щодня даруєте своїм учням і студентам.
Бажаємо міцного здоров‘я, творчої наснаги, оптимізму, миру в Україні та злагоди в родині! Хай кожен день дарує радість творчого натхнення, душевну рівновагу, а Ваша щоденна самовіддана праця примножує добро в світі, буде легкою й радісною від щирої любові до учнів і студентів!
Зі святом Вас, дорогі колеги!
Вікіпедія: День працівників освіти
Залишити відповідь