Публічний захист кращих робіт конкурсу «Кращий гендерночутливий STEM-урок»
![](https://ippo.kubg.edu.ua/wp-content/uploads/2021/10/STEM_lesson.png)
17 грудня 2021 року відбудеться публічний захист кращих робіт конкурсу «Кращий гендерночутливий STEM-урок» та нагородження переможців і переможниць. Конкурс організовано з червня по грудень 2021 року з метою популяризації ідей STEM-освіти, розвитку творчого потенціалу педагогічних працівників та заохочення їх застосовувати STEM-технології під час освітнього процесу, створення бази даних інтегрованих уроків/заходів, а також мотивування дівчат-підлітків вивчати природничо-технічні науки через STEM-підходи.
Додаткова інформація у координаторки конкурсу – Юлії Шкуліпи (stem@csr-ukraine.org).
Детальну інформацію можна отримати за посиланням: https://stem-lesson.info
Залишити відповідь