Новий навчально-методичний посібник для вчителів початкової школи «Уроки логіки у 4 класі»

Посібник містить дві частини. У першій – проаналізовано вимоги до навчальних досягнень учнів з «Логіки», у другій – розміщено детальні конспекти уроків. У конспектах подано зразки проблемно-пошукових діалогів між суб’єктами навчально-виховного процесу, які допоможуть вчителеві початкової школи активізувати пізнавальну діяльність молодшого школяра, забезпечити взаємозв’язок розумової діяльності з позитивними емоціями, виховати впевненість дитини у своїх силах. Всі уроки пов’язано єдиним сюжетом: учні подорожують країною Логікою з казковим героєм роботом Мудриком та гномом Відгадайчиком, який постійно потрапляє у різні несподівані ситуації.
О.Митник, І.Большакова. Урок логіки №12. Тема: «Умовиводи з одним засновком. Перетворення»: текст
Логіка. 2-4 класи. Розробки занять за посібниками О.Митника
Логіка. Програма курсу для 2-4-х класів загальноосвітньої школи
Допомагаючи гномові виплутатися з них, школярі засвоюють логічні правила, виконуючи логічні вправи. Уроки, побудовані у формі подорожі, змагання, театрального дійства, допоможуть вчителеві зробити навчальний процес радісним, захоплюючим, емоційно насиченим. Запропоновані прийоми розв’язування логічних задач відповідають віковим особливостям учнів початкової школи.
Навчально-методичний посібник «Уроки логіки у 4 класі» (автори: Олекандр Митник, Інна Большакова), схвалений для використання у загальноосвітніх навчальних закладах Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України (лист № 14.1/12-Г-382 від 06.12.12), є складовою навчально-методичного комплекту для викладання варіативного курсу «Логіка» у початковій школі. Зміст посібника відповідає програмі та навчальному посібнику «Логіка. 4 клас» (автор О. Митник).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*