5 грудня – Міжнародний день волонтера
![](https://ippo.kubg.edu.ua/wp-content/uploads/2019/12/den_volontera.jpg)
5 грудня – Міжнародний день волонтерів в ім’я економічного і соціального розвитку, один із міжнародних днів ООН. Бути волонтером – важлива й відповідальна місія, яка для багатьох людей стала способом життя. Волонтерський рух в Україні, як і в усьому світі, відіграє важливу роль у надані допомоги населенню, особливо в надзвичайних ситуаціях.
Усіх, хто своєю добровільною, самовідданою працею щодня робить нашу країну сильнішою, вітаємо із цим святом! Бажаємо життєвої наснаги, невичерпного оптимізму й віри в завтрашній день!
Вікіпедія: Міжнародний день волонтера
Залишити відповідь