Інститут післядипломної освіти Київського столичного університету імені Бориса Грінченка пропонує учасникам очно-дистанційних тренінгів «Діяльнісний підхід у початковій школі в реаліях сьогодення», які відбулися протягом 2023/2024 навчального року, завантажити індивідуальні сертифікати про підвищення кваліфікації.

Сертифікати учасників (жовтень 2023 р.)
Сертифікати учасників (грудень 2023 р.)
Сертифікати учасників (січень 2024 р.)
Сертифікати учасників (лютий 2024 р.)
Сертифікати учасників (березень 2024 р.)
Сертифікати учасників (квітень 2024 р.)
Сертифікати учасників (травень 2024 р.)

6 Responses to Сертифікати за очно-дистанційні тренінги «Діяльнісний підхід у початковій школі в реаліях сьогодення» у 2023/2024 н. р.

1. Avatar Іванна сказав:

Добрий день. Підкажіть, будь ласка, коли будуть сертифікати за травень? За кілька днів спливає термін подачі сертифікатів на розглід педрадою школи.

2. Avatar Анна сказав:

Добрий день. Вчора ввечері о 22 годині сертифікати за травень були, а сьогодні нічого немає.

• Віталій Бонар Віталій Бонар сказав:

Добрий день!
      Перевірте, будь ласка, ще раз. Усі сертифікати є і нікуди не зникали.

3. Avatar Анна сказав:

Немає доступу.