Агресивна субкультура в Україні! Молодіжний рух «Редан»
![](https://ippo.kubg.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/redan.jpeg)
Останні дні Україною активно поширюється інформація про нову агресивну молодіжну субкультуру «ПВК Редан» («Рьодан»), що походить із популярного японського підліткового аніме Hunter x Hunter, у якому йдеться про бандитське угруповання під такою назвою. Представники субкультури одягаються повністю в чорне, відрощують довге волосся, а своїми символами називають павука та цифру «4». Підлітки-«реданівці» перебувають у конфронтації із так званими «офниками» (футбольними фанатами), з якими влаштовують масові бійки. Заклики збиратися на «сходки» розповсюджуються в соціальних мережах і телеграм-каналах. Великі групи підлітків-прихильників цієї субкультури збираються на міських майданах, у торгівельно-розважальних центрах, у центральних районах міст.
Небезпечний молодіжний рух «Редан». Що про нього потрібно знати
Підлітки – про «Редан»
Залишити відповідь